The 100 Dizisinin 3. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Amerika'da CW kanalında yayınlanan ve Kass Morgan'ın kitabından televizyona uyarlanan popüler gençlik serisi The 100'ın 25 Şubat Perşembe akşamı yayınlanacak olan  "Bitter Harvest" bölümünün tanıtımı yayınlandı. Dizinin 3. sezon 6. bölümünde Clarke (Eliza Taylor) intikam ve merhamet arasında kalır. Bu arada Kane (Henry Ian Cusick) ve Octavia (Marie Avgeropoulos) bir felaketi önlemek için birlikte çalışacak.

Dizinin Genel Konusu Şöyle:
Kass Morganın yakında çıkacak olan aynı adlı kitap serisinden uyarlanan bir kıyamet sonrası draması... 97 yıl önce nükleer Armageddon, Dünyanın büyük bir kısmını yok etmiş, birçok medeniyeti çökertmiştir. Hayatta kalan 12 farklı ulustan, toplam 400 kişi ise dünyayı terk etmiştir. Yıllar içinde uzayda kaldıkları bu yerde 3 nesil yetişmiştir ve insan sayısı 4000′e ulaşmıştır. Bu gruplarda ölüm cezası ve nüfus kontrolü gibi sert uygulamalarla kurulan bir düzen vardır. Şimdi kaynakları tükenme noktasına gelmiştir ve bu 12 grup, bir araya gelip tekrar hayatta kalmanın yollarını aramaya başlarlar. Çözüm olarak elbette ki Dünyaya dönmek akıllarına gelir fakat Dünyanın halen yaşanabilir olup olmadığını bilmemektedirler. Bunu test etmek için de 100 adet mahkum genç insanı Dünyaya gönderirler. Kimi uzayla bağını koparmak isteyen, kimi hükümetinin verdiği görevi yerine getirmek isteyen bu gençler arasında daha gelir gelmez gruplaşmalar, lider olma çabaları, sürtüşmeler başlar. Fakat onların aralarındaki bu farklılıkları aşmaları; bir yığın bilinmezlik ve tehlikeyle dolu olan yeryüzünde hayatta kalmaları için iş birliği yapmaları gerekmektedir.

Dean White yönetmenliğinde çekilen ve kadrosunda Isaiah Washington, Bob Morley, Devon Bostick, Christopher Larkin, Richard Harmon, Ricky Whittle gibi isimlerin yer adlığı dizinin senaryosunu Kira Snyder yazıyor.

 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!