Chloë Grace Moretz İlk Oyunu Kime Vereceğini Açıkladı

Chloë Grace Moretz ilk oyunu kullanmak için sabırsızlanıyor. 18 yaşındaki başarılı oyuncu bu yıl ABD'de yapılacak başkanlık seçimlerinde kimi destekleyeceğini açıkladı.

Bu oy vereceğin ilk seçim olacak. Nasıl hissettiriyor? 
Yetkiyi elimde hissettiriyor. Ağabeyim çok politik doğrultuda biriydi ve beni de bu şekilde yetiştirdi diyebilirim. Politik belgeseller ya da bunun gibi şeyler izlerdik ve buna daima çok ilgim olmuştu. Bu yüzden şimdi, 18 yaşında biri olarak oylarımızın ne anlama geldiğini daha iyi anlıyorum. Bunun benimle yaşıt bir çok insanın farkında olmadığı bir şey olduğunu düşünüyorum. Eğer mutlu değilsek bunu değiştirebilecek ve bizim için doğru kararlar verecek insanları seçme gücümüz var. Bu yüzden evet, bu konuda bir sürü yozlaşma var ve bu ya da o fark etmez fakat sandığımızdan daha çok gücümüz var ve bunun avantajlarından yararlanmaya ihtiyacımız var. Bence sonunda jenerasyonum değişiyor ve politik gücümüzün olduğunun farkına varıyoruz.
Bu konuda ilgisizlik mi var?
Kesinlikle! Çocuklar oy vermek için kayıt ediliyor ve ben bunun bir gereklilik olduğunu düşünmüyorum. 18 yaşına girdiğimiz andan itibaren derhal oy vermeye uygun olmamız gerekiyor. "Hey, ben de oy vermek istiyorum" deyip bir kağıt göndermemeliyiz. "Hadi ver" şeklinde olmalı.
Hillary Clinton'ı sevdiğini biliyorum...
Seviyorum.
 Onun açık bir şekilde erkeksi ya da kadınsı olmaması hoşuma gidiyor. Gerçekten daha önce konuştuğum şeyleri temsil ediyor. Açık bir şekilde agresif ya da silik ve kadınsı olmadan kimsek o olabiliyoruz. Adil olabiliriz ve ne hissettilerimizi söylebiliriz ya da dünyayı nasıl değiştireceğimizi. Ayrıca eğitim konusundaki duruşu da hoşuma gidiyor. Bence eğitim reformu planı oldukça zekice.
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!