Selena Gomez: ''Olgun Erkekleri Tercih Ediyorum''

Amerikalı şarkıcı/oyuncu Selena Gomez, İngiltere'de Ocak ayında satışa sunulan Instyle dergisinin kapak kızı oldu. 23 yaşındaki yıldız, Jeff Hahn objektifinde Arabella Greenhill'ın stilize ettiği rahat kombinli kıyafetlerle dergiye poz verdi ve Revival albümünün kapağına gelen eleştirilere ve Zayn Malik ile çıkan dedikodulara açıklık getirdi.

Babasız büyümesi üzerine:
Ana yoldayken aracımızın benzini bitmiş gibiydi. Hala annemin bunu benim için nasıl yaptığını anlayamıyorum. O daima bana "Eğer eğlenmiyorsan eve gidebiliriz" derdi. (Disney'deki rolü üzerine annesinin böyle bir şartı vardı)

Justin Bieber ile çıkması hakkındaki sorular üzerine:
Çok zor çünkü ben iyi bir insanım. Bu konulardan konuşmaktan yoruldum. Hayatımın dergi manşetlerinde yer almasından asla hoşnut değilim.

Taylor Swift ile arkadaşlığı üzerine:
İnsanların, iç çamaşırlarıyla yastık savaşı yaptığımızı düşündüğü bir fantezisi var. Sadece iyi müzikler dinler - bazen oturur ve yeriz ya da takılırız. 

Zayn Malik ile hakkında çıkan dedikodular üzerine:
Eğer bana randevuya çıkma teklifi etseydi muhtemelen onunla zaten görünmüş olurdum. Sadece şaka yapıyorum ama ciddiyim. Bundan nefret ediyorum. Bu zor bir şey. Bir adamın benimle buluşmadan önce beni Google'dan aratma fikrinden rahatsız oluyorum ve bu daha önceden gerçekleşmişti. Bazen 16 yaşında gözüktüğümü düşünüyorum ki bu da kötü hissettiren bir şey çünkü ben olgun erkeklerle çıkmayı seviyorum.
Revival albüm kapağındaki çıplak pozuna gelen eleştiriler üzerine:
Hislerimi incitti çünkü bunu daha önceden deneyimlememiştim fakat bunun bir mesele olmasını da istememiştim. Bu yüzden "Ne dediğinizi umursamıyorum!" dedim. Bu yeni bulunmuş meydan okuma özel hayatımda da devam etti. Aynı anda hem güzel hem de rahat olabileceğimi öğreniyorum. "Kendini aynaya baktığında güzel mi görüyor?" Bazı günler gördüğüm şey hoşuma gidiyor. Bazı günler ise takmıyorum bile.
   
   
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!