''Rolüm Büyüklüğü Benim İçin Önemli Değil''

Grinin Elli Tonunda canlandırdığı Anastasia Steele karakteri ile adından söz ettiren Amerikalı aktrist Dakota Johnson, British Vogue'un Şubat sayısına kapak oldu. Derginin kapağı için Alasdair McLellan objektifinde Celine marka dantel detaylı gecelik ile poz veren 26 yaşındaki oyuncunun dergiye verdiği röportajından öne çıkan başlıklar şöyle;

Grinin Elli Tonu Filminde Oynadığı için Pişman Olup Olmadığı Üzerine:
Grinin Elli Tonu ile gurur duyuyorum. Kendimi bundan uzak tutmaya ihtiyacım yok. Yaptığım daha fazla iş ile daha fazla seyirci farklı şeyler yapabildiğimi görür. Kapıları açtığını düşünüyor muyum? Elbette. Daha fazla insan benim adımı biliyor. Her zaman filmler çekmek istemiştim. Amaç haline gelmişti. Ailemi bunu yaparken izlemiştim. Setlerde  büyüdüm; büyülüydü.

Film endüstrisi hakkında:
Annem (Melanie Griffith) neden filmlerde yer almıyor? Olağanüstü bir oyuncu! Peki  ya büyükannem (Tippi Hendren) neden filmlerde yok? Bu endüstri aşırı zalim. Ne kadar çetin olduğunun bir önemi yok. Bazen aranmadığının hissi olur. Bu anlamsız ve acımasız.

Oynayacağı rollerden beklentisi üzerine:
Gerçek hayatımda her zaman güzel gözükmüyorum. Kimse gözükmez. Dürüst filmleri severim... Bu beni heyecanlandıran bir şey. Rolün büyüklüğü benim için önemli değil. Bir filmde başrol olmaya ihtiyacım yok. Karakteri sevmem gerekir.

Alessandro Michele Üzerine:
Alessandro Michele'in büyük bir hayranıyım. O delicesine yetenekli.

Ünlü Olmadan Önceki Yaptığı İş Üzerine:
Bir mağazada çalışmıştım ve ara sıra da at yıkadım ve bebek bakıcılığı yaptım.

   


 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!