One Direction Üyesi Louis Tomlinson Baba Oldu

One Direction grubunun üyesi Louis Tomlinson baba oldu! 2015 yılı Temmuz ayında arkadaşı Briana Jungwirth’ten çocuğu olacağını duyuran 24 yaşındaki genç şarkıcı, 22 Ocak Cumartesi günü oğlunun dünyaya geldiğini 23 Ocak'ta twitter hesabından attığı tweet ile duyurdu.  Babalık sevincini hayranları ile paylaşan Louis Tomlinson, tebrik mesajları için hayranlarına teşekkür etmeyi unutmadı.
"Oğlumun dün doğduğunu söylemekten mutluluk duyuyorum. O sağlıklı ve oldukça inanılmaz:) Çok mutluyum!! Güzel mesajlarınız için çok teşekkür ederim."

Şon zamanlarda The Originals dizisinin yıldızı Danielle Campbell ile birlikte görüntülenen Louis Tomlinson, Mail Online ile yaptığı görüşmede Briana Jungwirth ile duygusal bir ilişkisi olmadığını, onun harika bir kadın olduğunu ve çok iyi bir anne olacağını söylemişti.

Briana'nın hamilelik sürecinde ikilinin ortak arkadaşları ise People'a:
"Louis baba olacağı için çok mutlu ve çok heyecanlı. Briana'nın çok iyi bir anne olacağını düşünüyor. İlk başta onun için büyük bir sürpriz oldu. Briana ile çok yakın arkadaştılar. Bu bebek onları daha da yakınlaştırdı"
 demişti. 

Dün (27 Ocak) oğlu ile çekildiği ilk fotoğrafını instagram hesabından yayınlayan Louis Tomlinson ,yayınladığı siyah beyaz fotoğrafın altına oğlunun adını yazarak şu notu düştü: 

"Benim küçük delikanlıyla tanışın, Freddie"

Louis Tomlinson (@louist91) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


Briana ise aynı gün oğlu ile 26 Ocak'ta çekildiği fotoğrafı paylaşarak. Fotoğrafına:
"1/26/16. Freddie Reign. Hayatımın Aşkı." notunu düştü.


    
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!