Karlie Kloss, Elle UK Dergisinin Mart 2016 Sayısına Kapak Oldu


Son dönemlerin parlayan modellerinden Karlie Kloss, Elle İngiltere'nin Mart ayına kapak oldu. Derginin yeni sayısı için Kai Z Feng objektifinde Louis Vuitton tasarımı renki ceketi ile poz vere 23 yaşındaki modelin Elle ile gerçekleştirdiği röportajdan kesitler şöyle:

Sosyal Medyada Kimleri Takip Etmeyi Seviyor:
Lezzetli yemek tariflerini ve onların güzel fotoğraflarını paylaşan herkesi takip ediyorum. @momomilkbar ve @jamieoliver'ın büyük hayranıyım.
Sosyal Medya ve Kullanmayı Sevdiği Uygulamalar:
Instagram’da yaşıyorum.Instagram hesabımı E-maillerimden daha çok kontrol ediyorum. Uber ve Nike Training Club’ı seviyorum. Bu programlar kişisel eğitmenden daha yararlı.
Güzellik Üzerine:
Güzellik ürünleriyle dolu ikinci bir yatak odam var fakat sadece işe yarar şeylerden oluşuyor. Living Proof şampuanı ve saç kremlerini seviyorum. Farklı bir şekilde saçlarımı canlandırıyor .Sabah rutinimi kolaylaştıran ürünleri seviyorum. Sunday Riley’nin gerçekten güzel bir fondöteni var. Gerçekten yumuşacık.The Laura Mercier’ın hafif boyalı nemlendiricileri güzel. RMS Beauty’nin gözaltı ve leke kapatıcısına bayılıyorum.
    

Elle UK Mart 2016 Kapağı:

 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!