''Doktor Olmak İstemiştim''

Son dönemlerin aranan genç top modeli Gigi Hadid, British Vogue'un Ocak sayısına kapak oldu. Clare Richardson'ın stilize ettiği parçalarla Patrick Demarchelier objektifinde dergiye birbirinden güzel pozlar veren 20 yaşındaki top modelin dergi röportajından öne çıkan başlıklar şöyle:

Küçüklük Hayalleri Üzerine:
İlk olarak doktor olmak istemiştim. Ardından adli bilimci olmak istedim fakat bu da 8 yıl boyunca okula gitmek zorunda olduğun anlamına geliyordu. "Geç şunu!" dedim. Neden insanların yaşlanırken suça eğilimlerinin arttığına yönelik insanların beynini aydınlatmaya çalışırken eğlendiğimin farkına vardım.
Sosyal Medya Üzerine:
Kendimle ilgili hiçbir şeyi değiştirmem. İnsanlar sosyal medyada farklı bir karaktere büründüğünde bunu gerçek hayatta gerçekleştirmek de zorunlu oluyor. Cara Delevingne tuhaf olmaktan asla korkmadı. O kapıyı benim için araladı ama ben kiralandığımı düşünmüyorum çünkü benim Instagram takipçilerim var.
Arkadaşı Kendal Jenner Üzerine:
Kendall çok tedbirli biri. Ben daha çok alıngan biriyim. İçi dışı bir demek istemiyorum çünkü o gerçekten onu tanıdığınızda içi dışı bir. Eğlendiğimiz anlarda beni daha çok doğal yapıyor. Bu iyi bir denge. Fakat ikimiz de saat 11'i geçtiğinde dışarıda kalmayı sevmiyoruz.

   

 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!