Austin Butler, Wil Ohmsford Rolü Hakkında Konuştu

Mtv'nin yeni dizi  Shannara Chronicles'da başrol olarak karşımıza çıkan, Amerikalı genç aktör Austin Butler, Justjared ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdi. Dizide canlandırdığı Wil Ohmsford karakterinden, özel hayatına ve müziğe olan ilgisi hakkında konuşan 24 yaşındaki yakışıklı oyuncunun röportajından öne çıkan başlıklar şöyle:

Wil Ohmsford Rolü Üzerine:
Senaryoyu okuduğumda ilk olarak Wil’in neyin içine sürüklendiğinin farkına vardım. Bu, bana benimle ilgili başarana kadar sahte davranmak zorunda kalınan anları hatırlattı. Ve bu bir çeşit ne yaptığını bilmediğinde halde yaptığı bir çeşit şeydi. Yoldayken bile öğrenmek, tek başıma Yeni Zelanda dışında olmak, içimdeki çocuk ile adamı bulmak ve bunun içinde büyümek; bu şekilde sanatın hayatı nasıl taklit ettiğine tanık olmak güzeldi.

Müzikal İlham Kaynağı Üzerine:
Radiohead benim favorilerimden biri, sonra The Beatles. Bu konuda çok seçici bir zevkim var. Ayrıca Sigur Rós'u seviyorum ve Björk ile Olafur Arnalds gibi birçok İzlandalı müzisyenleri uzun zamandır dinliyorum. Yani bu çeşit deneysel, çok duygusal ruhani müzik seviyorum.

Kız Arkadaşı Vannessa Hudgens ile Son Çıktığı Seyahat Hakkında:
Ah harikaydı! New York'tan Los Angeles'a gittik. Başka türlü asla tanışamayacağım birçok eşsiz insanla tanıştım. Ve bu gezide şunu farkettim ki sadece varış noktasıyla alakalı değildi, yolculukla ilgili duygulara sahiptim ve bana göre bu sembolik bir şey. Bu yolculuk bana hayatı önemsemekle ilgili dersler verdi. Şahaneydi

    
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!