Takip Etmeniz Gereken Türk Youtuberlar

Youtube, ev videolarınızı paylaşma ve tuhaf deneylerinizi paylaşabileceğiniz küçük bir paylaşım sitesinden insanların günlük işlerini bırakıp tam anlamıyla Youtube ile yatıp kalktığı bir yere dönüştü. Youtube'da herkesin kendi ilgilerine göre bulabileceği yüz binlerce kanal bulunmakta ve bizde makyajdan oyun videoları çekenlere kadar takip etmeniz gereken Türk Youtuberları sizler için derledik. (Sıralama yok.)

1.Orkun Işıtmak
Oyun serileri çekerek başlayan daha sonra Yabancı Şarkılar Türkçe Olsaydı gibi eğlenceli videolara yer vermeye başlayan Orkun Işıtmak'ı tanımayan yoktur herhalde. Eğer hala videolarını izlemediyseniz çok şey kaçırıyorsunuz!2. Ezgi Erikci
Evde kendi kendinize oda dekorasyonu, vazo, çerçeve ve ajanda gibi çeşit çeşit şeyler yapıyorsanız veya yapmak istiyorsanız Ezgi Erikci'nin kanalı tam size göre! Çok şirin Kendin Yap videoları çekmekte kendisi.

3. İdil Tatari
Bu kadın şahane! Yaptığı tarifler ayrı şahane! Hepside çok lezzetli ve pratik!

4. Giyen Bayan
Kombin önerilerinde bulunan, daha tarz görünmenin sırlarını ve pratik öneriler sunan Giyen Bayan'ı takip etmenizi öneririz.


5. Ezgi'nin Kanalı
Film ve dizi severler eğer Ezgi'nin Kanalını duymadıysanız, eeh şimdi duymuş oldunuz ne duruyorsunuz? :D


Mimarlık ve okullar ile başlayan ve Kardeş Sahibi Olmak, Uzaktan İkişki Yürütmek, Kilo Alıp Vermek gibi birçok eğlenceli videoya imza atan Ağır Mimar kanalını takip etmeyi unutmayın!


7. Meryem Can
Kendin Yap videolarından Okullardaki Öğrenci Tipleri gibi çeşitli videolar çeken Meryem Can kesinlikle takip listesine alınması gerekenlerden.


8. thinbooks
Günümüz romanlarını okumayı sevenler kitap yorumları ve kitaplar hakkında tag yapan Ecmel Soylu'nun kanalını takip etmeyi unutmayın.9. Meraklı Adam
Henüz yeni olmasına rağmen gelecek vaat eden bir kanal. Takip etmeyi unutmayın

 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!