Pink, VMA Performanslarını 'Çöp' Olarak Nitelendirdi + Demi Lovato Cevap Verdi

Pink, Instagram hesabından 2015 MTV Video Müzik Ödülleri performans sergileyenler hakkında yazdıkları manşetlere taşındıktan sonra bugün(4 Eylül) Twitter hesabında düzeltme yaptı fakat Demi Lovato'dan cevap gecikmedi!
"Utanmış ve üzgün hissettim. Ve de yaşlı. Yaşlanıyoruz. Bütün ciddiyetiyle; üzgün hissettiğimi ve müziğin ilham vermesi gerektiğini söyleyebilirim. Müzik benim hayatımı kurtardı fakat bu çöp(saçmalık) hiçbir çocuğun hayatını kurtarmayacak. Gittikçe korkutucu hal almaya başlayan dünya ve kurtarmaya değer hayatlar için kim ayaklanacak ve bir ruha sahip olacak? En azından bunları söyleyen biri olmalı. Bulunduğum müzik sektörü ve meslektaşlarım tarafından hayal kırıklığına uğradım. Macklemore, Pharrell, Bieber(acıklı anlardan önce), The Weeknd ve Tori Kelly dışında. Geri kalanı iğrenç ve utandırıcıydı ve bu yaşlardaki pop yıldızlarına inanmak oldukça zor."
Birçok insan Demi Lovato, Miley Cyrus, Nicki Minaj, Taylor Swift ve Iggy Azalea'yı hedef olarak gösterdiğini düşünmüştü fakat Pink, Twitter hesabından düzeltme yaparak kimseyle sorunu olmadığını söyledi;
Kavga arayanlar lütfen başka bir yere bakabilirler. Demi Lovato yada bir başkası ile hiçbir sorunum yok. Hatta onun o gece performans sergilediğini bile unuttum. Benim BİRÇOK fikirleim var.
Demi Lovato'dan cevap ise çok gecikmeden gelerek Twitter hesabından birçok şarkısının hayranlarına ilham verdiğini ve yeni albümündeki şarkılarla da vermeye devam edeceğini söyledi;
Cool For The Summer 'çocukların hayatlarını kurtarmamış' veya 'ilham vermemiş' olabilir fakat Skyscraper & Warrior insanlara akıl sağlığı olarak yardım etmede oldukça iyi bir iş başardı. Video Müzik Ödülleri seksi ve eğlenceliydi. Her şeyin bir yeri ve zamanı var. Bu albümde hepinizin  #Lionheart #Father #StoneCold #Confident gibi ilham veren/dürüst/duygusal şarkıları 16 Ekim'de dinleyeceğiniz için heyecanlıyım!!! Hayatımın bu yeni kısmında her gün yeni şeyler öğreniyorum. Artık mağdur olan değil kazanan tarafım. #Özgüven sahibi olmanın nesi yanlış? 
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!