Ansel Elgort Hakkında Bilmediğiniz 10 Şey

Uyumsuz'da Caleb  ve çok sevilen Aynı Yıldızın Altında'da Augustus karakteri ile kalplerimizi kazanan Ansel Elgort hakkında büyük ihtimalle bilmediğiniz 10 şeyi sizler için derledik.

En sevdiği oyuncağı:
"Küçükken hep Playmobil oynardım. Playmobil ile oynamayı seviyordum. Yüzlerce insanım vardı. Ordu, savaş gibi şeyleri düzenlerdim."

Takma adı:
"Erkek kardeşim beni An Solo diye çağırıyor. Ve şimdi bu benim DJ/yapımcı adım."

En çok izlediği film:
"Billy Madison filmini %100 hafızama kazıdım. Ben, erkek kardeşim ve kız kardeşim; bir yaz her gece onu izledik. 70 kere falan izlemişizdir."
En sevdiği tatil günü:
"Kış aylarında tatil yapmayı seviyorum. New York'luyum. Soğuk ve havasında büyülü bir şeyler var.. ve Ocak ve Şubat ayları korkunç çünkü Noel çoktan bitmiş olmasına rağmen acayip soğuk."
En sevdiği spor dalı:
"Basketbol'un büyük bir hayranıyım. Knicks'in çok, çok büyük bir hayranıyım. Takımda kimin olduğu umurumda değil. Takım gelecek sene her oyuncusunu değiştirse bile. Ne olursa olsun Knicks'i seviyorum."

Gizli yeteneği:
"Kolayca yumurta pişirmekte gerçekten çok iyiyim. Bir yıl boyunca her gün yumurta pişirmekle geçirmiştim. Kolay bir mükemmellik istemiştim."


En sevdiği TV programı:
"Hell's Kitchen programının büyük bir hayranıyım. Ne zaman bir şeyler pişirecek olsam aklıma hep Şef Ramsay'in söyledikleri geliyor."
En sevdiği şarkıcı:
"American Idol'ün sadece bir sezonunu izledim ve o sezonda da Adam Lambert vardı. Hayatım boyunca duyduğum en iyi seslerden biri olduğunu düşünüyorum. Hatta bir dönem herkese 'Adam Lambert görüp görebileceğiniz en iyi şarkıcı. Bu bir gerçek. O, en iyisi.' demiştim."
Baleye başlamış:
9 yaşındayken, bale yapmaya başladım. Yapmaya devam edeceğimi o zaman anladım. Sonunda oyunculuğa geçiş yaptım ve kendimi filmlerde buldum.
Aşkta yaşın önemli olmadığını düşünüyor;
Ne kadar genç olmanız önemli değil, hala anlamlı ve güzel bir aşka sahip olabilirsiniz.


Sıradaki ünlünün kim olmasını istersiniz?
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!