Prison Break Mini Dizisiyle Geri Dönüyor!


Fox kanalının patronları Dana Walden ve Gary Newman 2005-2009 yılları arasında yayınlanan efsane dizi Prison Break'in mini diziyle geri döneceği onaylandı! Dominic Purcell ve Wentworth Miller'ın ikisi de yer alacak. Fox Başkan ve CEO'su Walden, Television Critics Association'ın yarı yıllık basın turunda konuştu;
Devamı niteliğinde diyebilirim. Birkaç yıl ardından dizinin son sezonda bıraktığımız karakterleri bir araya getirdik. Kardeşler geri dönüyor. Dizinin bazı ikonik karakterleri de geri gelecek. Kesinlikle dizinin sonundaki bazı sorulara izleyiciler için cevap bulacak. Son sezonda Scofield'ları bıraktığımız yerin birkaç yıl sonrasından devam edeceğiz.
Asıl soru The Final Break'te Wentworh Miller'ın canlandırdığı Michael Scofield'ın ölmüş olması. Newman ilk olarak yazar ve dizinin orijinal yaratıcısı  Paul Scheuring'in The Final Break'te gerçekleşen olayları göz ardı edemeyeceğini söyledi;
"Son bölümde olanları tamamen göz ardı edeceğini düşünmüyorum ama Prison Break'teki karakterlerin neden hala hayatta olduğunu mantıklı ve inandırıcı bir açıklama getirecek. Paul Prison Break'in son sezonunun bir parçası değildi. Onun son bölümle bağlantılı olarak karakterlerin nereye gittiklerini açıklayacak bazı fikirleri var. Hiçbir şeyi göz ardı etmeyecek. Karakterlerin neden hayatta olduğuna dair tatmin edici bir cevap alacaksınız.
Hayranlar geri dönecek olan karakterleri görecekleri için heyecanlanacaklarını düşünüyorum. Bende T-Bag(Robert Knepper) hakkında çok heyecanlıyım.
Prison Break'in mini dizisi şimdilik gelişme aşamasında ve 10 bölümden oluşacağı onaylandı


 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!