Ansel Elgort, Teen Vogue Dergisinin Eylül 2015 Kapağında

Ansel Elgort, Teen Vogue dergisinin Eylül 2015 sayısının kapak fotoğrafında yer aldı! 21 yaşındaki Kuralsız aktörü dergiye DJ'lik ve ilham aldığı kişiler hakkında konuştu;

DJ ismi Ansolo'nun nereden geldiği hakkında:
Çok kötüydüm. Kendimi 'Hanzolo' diye çağırıyordum ama okuldaki birkaç arkadaşıma söylediğimde tepkileri 'Dostum, bu duyduğum en aptalca isim. İsmini değiştirmek zorundasın. Neden "Ansolo" yapmıyorsun?' oldu. Bende daha havalı olduğunu düşündüm. Hanzolo aptalca duruyor.
Şuana kadar yaşadığı en harika gün hakkında:
Tuhaf aktör davranış şekli olabilir ama kendimi farklı kişi olarak düşünüyorum.Mesela Ansel olarak düşünüyorum—bu ilki. Ve Ansel Elgort'um. Bu da diğer kişi. Ve daha sonra Ansolo'yum. Ansel için, hayatımın en güzel günü Long Island'da plajda ailemle birlikte endişelenmeden zaman geçirdiğim gün. Ansel Elgort için, Oscar'ı sunmak. Ansolo için, en sevdiğim DJ olan Steve Angello'nun 'Totem' isimli şarkımı ilk kez çaldığı zaman. Ağlamıştım. 
Günlük hayatta ilham aldığı kişiler:
Paul Newman ve Marlon Brando gibi birçok old-school insanlar. Leonard Bernstein ve George Gershwin'i dinliyorum.
Aldığı en iyi tavsiye hakkında:
Babamın, 'Hayatında sevdiğin şeyleri yap; en önemli olan şey bu. Eğer sevdiğin işi yaparsan ve gerçekten çok çalışırsan, mutlu olursun ve diğer her şey kendiliğinden çözülür.' tavsiyesi.


 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!