Justin Bieber'ın Yeni Albümüyle İlgili Ayrıntılar + Yeni Bir Şarkı

Justin Bieber ve Jack Ü işbirliği "Where Are Ü Now" 2015 yazını yönetmeye devam ederken Justin Bieber boş durmuyor! 21 yaşındaki genç yıldız 4. stüdyo albümü üzerindeki çalışmalarına devam ediyor. T.I., T-Pain, Diddy, Rick Ross, Wale ve Jermaine Dupri gibi isimlerle yeni albümü için bir araya gelen Bieber'ın albümün yardımcı prodüktörlüğünü ise plak şirketi Def Jam Records'un kurucusu, efsane prodüktör Rick Rubin ile Kanye West yapıyor. 

Justin Bieber USA Today ile gerçekleştirdiği röportajında yeni albümünün büyümesiyle ilgili olacağını söyledi. Yakışıklı şarkıcı yeni albümünü:
"Yeni albümüm büyüme ve kendinle temasa geçmek üzerine. Nasıl desem... Hayat deneyimleri, yapabileceklerini bilmek, eski konuma geri dönmek ve devam edebilmek..."
sözleriyle tanımlıyor. 

Bieber'ın menajeri Scooter Braun ise Complex dergisine yeni albümle ilgili şunları söyledi:
"Bieber gelecek yıl albümü dünya ile paylaşmak için sabırsızlanıyor. Bu bazıları için bir şok olacak ve diğerlerini gerçekten mutlu edecek"
Ayrıca Justin Bieber'ın  "Perfect Together" isimli yayınlanmamış bir şarkısı internete düştü. Şarkıyı aşağıdan dinleyebilirsiniz...


 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!