Justin Bieber Instagram Hesabından Çıplak Fotoğrafını Paylaştı

Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, yine çok konuşulacak olaya daha imza attı. Güney Pasifik’teki Bora Bora Adaları’nda tatil yapan  21 yaşındaki genç popçu, geçtiğimiz saatler içerisinde (7 Temmuz) yatında denize karşı çekildiği çıplak fotoğrafını yayınlayarak takipçilerini şaşkına uğrattı. Bieber'ın "Bakın" notu altında paylaştığı çıplak fotoğraf kısa sürede 1 milyon üzerinde beğeni aldı ve sosyal medyada günün en çok konuşulan konusu olarak damgasını vurdu.

Daha önce Barbadoslu şarkıcı Rihanna'nın Fransa'da yayımlanan Lui dergisi için verdiği çıplak pozları Instagram hesabına yüklemesi krize yol açmış, şarkıcıya yapılan uyarı  sonucu fotoğrafın kaldırılmaması üzerine hesabı erişime kapatılmıştı. Müstehcen fotoğrafların yayınlanması konusunda son derece temkinli bir politika izleyen Instagram'ın Justin Bieber'ın bu fotoğrafı için nasıl bir yol izleyeceği şimdiden merak konusu oldu.

Bu Bieber'ın ilk pop fotoğrafını paylaştığı kare değil aslında. Hafızaları tazeleyecek olursak Kanadalı şarkıcı Believe turu sırasında da buna benzer bir fotoğraf çektirmiş ve bu fotoğrafı instgram hesabında yayınlamış ve kısa sürede silmişti. (Fotoğraf için Tıklayınız)

Justin Bieber'ın fotoğrafı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Justin Bieber (@justinbieber) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!