Jessie J'in İstanbul Konserinin YENİ Tarihi Belli Oldu

İngiliz şarkıcı Jessie J, "Sweet Talker" albümünün dünya turnesi kapsamında İstanbul'ta vereceği konserinin merakla beklenen YENİ tarihi belli oldu. Haziran ayında henüz açıklanmayan bir nedenden dolayı ameliyat geçiren ve İstanbul dahil birçok yerdeki konserleri iptal eden Jessie J'den beklenen sevindirici haber geldi! Konserin organizasyonu yapan Pozitif Live, bugün (7 Temmuz) facebook hesabından Jessie J'in İstanbul'da 11 Eylül Cuma günü saat 19:00'da Volkswagen Arena'da konser  vereceğini duyurdu. Organizasyon şirketi ayrıca ertelenen konser için alınan biletlerin 11 Eylül'deki konserde de aynı kategorilerde geçerli olacağını bildirdi.

  Jessie J, Türkiye'deki hayranlarına yayınladığı mesaj ile 3 Temmuz'daki İstanbul konserini iptal ettiğini aşağıdaki metni yayınlayarak duyurmuştu:
"Hayranlarıma üzülerek belirtiyorum ki; Cuma günü (3 Temmuz) İstanbul'daki gösterimi ertelemek zorundayım. Seyahat edecek ya da sahneye çıkacak kadar kendimi iyi hissetmiyorum. Daha iyi hissetmek için biraz daha zamana ihtiyacım var, çok üzgünüm. Türkiye'deki tüm hayranlarımdan özür diliyorum, umarım en yakın zamanda görüşürüz" -Jessie
Bilet Fiyatları:
Sahne Önü Ayakta - 150.00 TL
Premium Tribün - 120.00 TL
Saha İçi Ayakta - 90.00 TL
Tribün - 90.00 TL
Bilet Satın Almak için TIKLAYINIZ

Jessie J'in İstanbul Konseri için heyecanlı mısınız?
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!