Demi Lovato 5. Stüdyo Albümünü 'Yeni Demi' Olarak Tanımlıyor

Cool for The Summer isimli teklisi ve yeni tarzı ile gündeme gelen Demi Lovato, 1 Temmuz Çarşamba günü On Air with Ryan Seacrest radyo programına katıldı. Yeni albümü ve kendisi hakkında konuşan 22 yaşındaki şarkıcı şunları söyledi:
"İnsanları memnun etme, olabileceğim en iyi rol model olmaya çalışarak herkesi mutlu etmekle o kadar çok uğraştım ki.. Günün sonunda, evet, inandığım şeyleri açık sözlülükle dile getirdim: ruh sağlığı savunma çalışmaları, bir yardım kurumum var, beni bir rol model yapabilecek şeyler var. Ama aynı zamanda, bunların hepsi benim ne kadar kötü bir kız olduğumu yansıtmamakta."
"Pop sektöründe kimse 'benimle uğraşmayın' demiyor. Rihanna ve Nicki Minaj, bu iki kadın 'kıçınızı tekmeleyeceğiz' der gibi, bende öyleyim ama pop müzikte. Onlarınki ise pop müzik değil, başka bir dünyaya ait bir müzik."
"Bu albümde olacak şeyler şunlar: Bundan sonra ciddi değilim. Acıklı hikayeler ve masallarla işim bitti. Yeni bölüm, yeni hayat, yeni albüm, yeni tekli. Bu tamamıyla yeni bir Demi."

 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!