'Cool For The Summer' İlk Haftasında Beklentileri Karşılamadı

Demi Lovato'nun 1 Temmuz'da yayınladığı yeni şarkısı "Cool For The Summer" ilk haftasında beklentileri karşılayamadı. Söz yazarlığında Demi Lovato'ya Alexander Erik Kronlund, Savan Kotecha, Max Martin ve Ali Payami'nin eşlik ettiği şarkı Billboard Hot 100 listesine ilk haftasında 36. sıradan girebildi.

Demi Lovato, "Yeni Demi" olarak tanımladığı yeni döneminde büyük bir başarıyı hedefliyor. Bunun içinse umutlar önümüzdeki günlerde yayınlanacak video klibe kalmış gibi gözüküyor. "Yeni Demi" döneminin dikkat çekecek boyutlarda müstehcen olacağı artık gün gibi ortada. Video klipte bu zamana kadar hiç görmediğimiz bir Demi Lovato ile karşılaşmaya hazır olmakta fayda var. Ancak dikkat çekmesi beklenen yeni dönemin ilk müzik videosunun, şarkıyı ilk 10'a sokup sokamayacağını ise ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz.
"Artık ciddi değilim. Acıklı hikayeler ve masallarla işim bitti. Yeni bölüm, yeni hayat, yeni albüm, yeni tekli. Bu tamamıyla yeni bir Demi."
Demi Lovato bu zamana kadar Billbord'un Hot 100 listesinde en fazla "Skyscraper" ve "Heart Attack" şarkıları ile 10. sıradan kendisine yer bulabilmişti. Listedeki son başarısı ise en fazla 26. sıraya kadar yükseldiği "Really Don't Care" şarkısı ile olmuştu.

 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!