One Direction, Zayn'in Ayrılması Hakkında Konuştu!

Geçtiğimiz günlerde Zayn Malik gruptan ayrıldığını duyurmuş ve sosyal medyada büyük bir sansasyon yaratmıştı. Artık Harry Styles, Niall Horan, Louis Tomlinson ve Liam Payne'den oluşan 4 kişilik One Direction grubu, Zayn'in ayrılmasından sonraki düşüncelerini The Sun'a röportaj vererek paylaştılar;

Liam Payne:
Son birkaç hafta çok zordu hatta muhtemelen grubu kurduğumuz günden bu yana en zorlandığımız an. Zayn'in ayrılmayı seçmesi bizi mahvetti fakat 4 kişi olarak gerçekleştirdiğimiz performanslardan sonra daha emin ve her zamankinden daha güçlü bir şekilde devam ettirmeye kararlıyız.

Louis Tomlinson:
Dördümüz de yüzde yüz One Direction'da kalmaya kararlıyız ve hayranlarımıza tüm bu zaman boyunca inanılmaz oldukları için teşekkür ediyoruz. Hala daha çok şey başarmak istiyoruz. Güney Afrika'daki konserlerimiz ülkenin şimdiye kadar gördüğünün en büyükleri arasındaydı ve bu yüzden dünya çapında İngiliz müzik rekorunu bulundurmak bizim için heyecan verici.

Harry Styles:
5.stüdyo albümümüz üzerinde çalıştığımız için çok heyecanlıyız. Bu, hayranlarımızın nasıl inanılmaz olduğunu gösteriyor. Bizim için yaptığınız her şey için çok teşekkür ediyoruz.
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!