Dakota Johnson ve Jamie Dornan Glamour Dergisinin Mart Kapağında

Grinin Elli Tonu oyuncuları  Dakota Johnson ve Jamie Dornan Glamour dergisinin İngiltere'de yayınlanacak olan Mart/2015 sayısına kapak oldu. 13 Şubat'ta vizyona girecek olan Grinin Elli Tonu için geri sayımın başladığı şu günlerde gelin ikilin gerçekleştirmiş olduğu röportaja göz atalım:


Dakota Johson ailesinin filmi izlemesini istemiyor!
Filmde bir edebiyat öğrencisi olan Anastasia Steele karakterini canlandıran 25 yaşındaki Amerikalı oyuncu ailesi ve tanıdığı herkesin bu filmi izlememesini istediğini söyledi ve ekledi
"Ailemin bu filmi izlemesini istemiyorum çünkü uygunsuz sahneler içeriyor. Ya da  birlikte büyüdüğüm kardeşimin ve arkadaşlarının da bu filmi izlemesini istemiyorum. "
 Kırmızı Oda Hakkında Jamie Dornan:
Dakota'nın çıplak olduğu sahneler vardı ve ben bir kadına yapmayı asla düşünmeyeceğim şeyleri  yapmak zorunda kaldım."
Kayıt kesilme anında Dakota'nın Hissettikleri:
"Çıplak şekilde yatağa bağlı olarak yeterince stresli bir sahne çekiyordum ardından kestik dediklerinde hala çıplak ve yatağa bağlıydım. Jamie gerçekten beyefendi biri, oldukça koruyucuydu ve çıplak olduğum sahnelerde üzerime battaniyeyi fırlatan ilk kişi oluyordu.
Dakota'nın Rolüne Hazırlanma Süreci Üzerine:
"Jamie ile aynı eğitmeni paylaştık. Ana'nın vücudunun aktif bir üniversite öğrencisi gibi görünmesi benim için önemliydi. Çıplak olacaktım, bu yüzden iyi görünmek istedim. Sıkı bir çalışma yaptım ve herhangi bir kadından daha fazla ağda yaptırmak zorunda kaldım"
NOT: Amerika'da 17, İngiltere'de 18 yaş sınırı getirilen filmi Türkiye'de de 18 yaş üstü kişiler izleyecek.
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!