Meghan Trainor ve Harry Styles Birlikte Şarkı Yazdı!

2014 yılı yazında yayınladığı “All About That Bass”  şarkısı ile müzik piyasına hızlı giriş yapıp ardından arayı fazla açmadan 2015 Ocak ayının ilk haftasında Epic Record etikeyle "Title" adını verdiği ilk stüdyo albümünü müzik severlerle buluşturan Amerikalı genç şarkıcı Meghan Trainor yeni çalışmalar için kolları sıvadı. Bu hafta İngiltere'de Capital Fm'in Max sunumu ile gerçekleşen sabah yayınına katılan 21 yaşındaki şarkıcı yeni projeleri hakkında konuştu. Programda One Direction'ın üyelerinden Harry Styles ile şarkı yazdığını duyuran Meghan Trainor, yazdıkları şarkı hakkında ise romantik, akustik ve adının ‘Someday Maybe.’ olacağını söyledi. Meghan gerçekleştirdiği röportajından devamında ise:
"Ukulele'm ile, birlikte güzel bir şarkı yazdık. Hatta birlikte vokallerimiz ile birlikte taslak bir demo kaydettik. "
Sadece 20 yaşında bir erkek olduğu için endişeliydim. Daha önceden hazırlanmış bir dörtlük ve nakarat ile yanına gittim ama o bana oldukça şiirsel, olgun şarkı sözleri verdi. ‘Pekala, vay canına, Harry, aşkın ne demek olduğunu biliyorsun' dedim."
Harry Styles ile çalışması ile ilgili hayranlardan gelen eleştire karşı:
"Biliyorum! Onlar bize tümüyle takmış durumda! Onunla kaç saat geçirdiğim biliyor musunuz? Belki 2 bilemediniz 3! Daha çok sarıldım, bu harikaydı. Ne sarılmaydı ama!"
 Şarkı yazma süreci ile ilgili ise:
"Harry Styles'i seviyorum. Onunla iyi zaman geçirdim. Beni güldürdü. Stüdyodaki diğer çalışanları çıkardık ve sadece birlikte zaman geçirdik ve inanılmaz bir şarkı yazdık. Onun yanında kendimi rahat hissettim. İlk başta biraz gergindim çünkü o Harry Styles ve herkesin ona karşı bir takıntısı var." diyen Meghan ayrıca Harry Styles için:
 "O sadece benim 20 yaşındaki bir dostum" 
diyerek çıkacak olan dedikodularıda şimdiden önlemiş oldu. 

Meghan Trainor ve Harry Styles'ın birlikte çalışması hakkında ne düşünüyorsunuz? 

 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!