Jamie Dornan:"Erkekler Kadınlardan Daha itaatkar"

İngiliz yazar E. L. James'in çok konuşulan roman serisi Grinin Elli Tonu (Fifty Shades of Grey)'dan aynı isimle sinemaya uyarlanan filmde Christian Grey rolü ile izleyici ile buluşacak olan Kuzey İrlandalı yakışıklı oyuncu Jamie Dornan, Rosie Huntington-Whiteley'nin kapağında yer aldığı Elle dergisinin İngiltere'de Şubat sayısı ile röportaj gerçekleştirdi.  Jeff Hahn objektifinde manken yönünü konuşturan 32 yaşındaki yakışıklı aktörün röportajından öne çıkan başlıklar şöyle:

Grinin Elli Tonu Üzerine:
"Aşk hikayesi mazoşist yönünden daha önemli. Yani demek istediğim biz size bir aşk hikayesini anlatacağız. Bu sadece Kırmızı acı odasının olduğu bir film değil. Çok daha fazlası var."
Filmin anti-feminist olup olmadığı üzerine:
"Bir kadının ipe bağlanıp şaplak yemesini insanların neden kadın düşmanlığı olarak algıladığını anlamıyorum. Aslında erkekler kadınlardan daha itaatkar."
Kızı Hakkında:
"Birkaç hafta evimden uzakta bir hafta sonu geçirdim ve evime geri döndüğümde, kızımı zar zor tanıdım, bu korkunç bir duyguydu, çok değişmiş ve beni tanımaz gibi içimde büyük bir korku vardı. Sakallarım beni tanıması için yardımcı oluyordu ama birkaç kez tıraş etmek zorunda kalınca beni görünce birkaç saat şaşkınlık yaşadı."

Kapak çekimleri sırasında Jamie Dornan ile gerçekleştiren Kelime Oyunu:
Aşk - Divine
Holywood - County Down
Diğer Hollywood: Yalnızlık
Eşitlik - Adil
Photoshoot - Adil değil
Seks: Çok Önemli
Arkadaşlık: Önemli
Oscar - Jennifer Lawrence
Selfie: Salgın
Bebekler: Cennet
Pazar: Tavuk Kızartma
Guinness: Birçok şey
Çıplak Kör Fare: Seksi

 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!