Selena Gomez Yeni Klibi ve Justin Bieber Hakkında Konuştu

24 Kasım'da For You isimli ilk Great Hits albümünü satışa sunacak olan Selena Gomez albümün ilk teklisi olarak seçtiği “The Heart Wants What it Wants” isimli yeni şarkısının klibini yayınladığı gün (6 Kasım) Ryan Seacrest canlı yayınına konuk oldu. 22 yaşındaki genç şarkıcı  Justin Bieber ile olan ilişkisi hakkında ilk kez samimi açıklamalarda bulundu. Ayrıca yeni şarkısı “The Heart Wants What It Wants“'ın Justin Bieber hakkında olduğunu doğruladı.
"Bu yıl Justin ile yaşadığım en büyük sorunun kişilikle ilgili oldu. Ne yaptığımı anlamaya çalışıyordum. İlk kez sürekli olarak tekmelendim. İyi olmayan bazı kararlar aldım. Justin'da aynı şekilde. Biz sadece bizi daha iyi hissettiren şeyleri yaptık."
Klibin 1 yıl önce çekildiğini ve Justin'ın klibi izlediğini söyleyen Selena Gomez: 
"Justin videoyu izledi. Bu insanlarla paylaşmaya istediğim bir şeydi. O da güzel buldu.
Hayatının şuan ki durumu hakkında ise: "şuan sadece barış içindeyim" diyen Gomez, eski sevgilisi Justin Bieber hakkında son olarak ise:
"Justin'ı destekliyorum. Her zaman ona destek olacağım. O üzgün olduğun da bende üzgün oluyorum. O mutlu oluyorsa bende mutlu oluyorum. Onun başına kötü bir şeyin gelmesini istemiyorum. Bu beni de incitiyor. Hepsi bu kadar." açıklamasında bulundu.
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!