Ünlülerin Çıplak Fotoğrafları İnternete Sızıyor

Hollywood dünyası hacker olayı çalkalanıyor! Hackerlar Pazar günü (31 Ağustos) birçok ünlü ismin iCloud hesaplarını ele geçirdi. Başta Jennifer Lawrence olmak üzere Kate Upton, Ariana Grande, Victoria Justice, Lea Michele, Teresa Palmer, Kirsten Dunst gibi ünlü isimlere ait olduğu iddia edilen çıplak fotoğrafları ele geçiren hackerlar, fotoğrafları 4chan isimli sitede yayınlayarak Reddit ile fotoğrafların internete yayılması sağladı. Fotoğrafların internette hızla yayılmasının ardından Jennifer Lawrence'a ait olan çıplak fotoğraflar ise sosyal medyada bomba etkisi yarattı. Olay hakkında sessizliğini koruyan 24 yaşındaki Oscar ödüllü oyuncunun sözcüsü konuştu ve yetkililer ile temasa geçildiğini ve çalınan fotoğrafları paylaşanlara dava açılacağını söyledi. Hacker'lar Lawrence'a ait 60 öz çekimin yanı sıra video görüntülerinin olduğunu iddia ettiler.

Ayrıca sosyal medya'da  iCloud hesabı ele geçirilen ünlülerin isimleri de paylaşılmaya başlandı kesinliği bilinmeyen listede Hilary Duff, Selena Gomez, Rihanna, Avril Lavigne, Mary Kate Olsen, Kim Kardashian gibi isimlerde yer alıyor ve fotoğraflarını devamının gelebileceği düşünülüyor.

Öte yandan Ariana Grande ve Victoria Justice'den de kendilerine ait olduğu iddia edilen çıplak fotoğraflar hakkında açıklama yaptılar ve fotoğrafların sahne olduğunu söylediler.

 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!