Taylor Swift: "Aşk Hayatımı Takip Etmek Ulusal Bir Eğlenceye Dönüştü!"

Taylor Swift, Rolling Stone dergisinin son sayısının kapağında yer aldı ve dergiye yeni albümü "1989" 'un ilham kaynağını, bekar hayatı ve eski erkek arkadaşları hakkında özel bir röportaj verdi. 24 yaşındaki şarkıcı bir yıldan fazla hiç kimseyle çıkmadı ve şuan bekar olmaktan dolayı memnun olduğunu söyledi.
Etrafımda sürekli arkadaşlarım var. Daha fazla resim yapmaya başladım. Daha çok egzersiz yapıyorum. Güçlü olmaktan gurur duymaya başladım. Yaptığım albümü seviyorum. New York'a taşınmış olmayı seviyorum. Mutlu olmaya hiç bu kadar yakın olmamıştım.
"Shake it Off" şarkıcısı aşk hayatının alaya alınmasından memnun olmadığını söylüyor dergiye.
Aşk hayatımı takip etmek ulusal bir eğlence haline dönüştüğünü hissediyorum. Ve böyle bir eğlenceyi sağlamaktan dolayı hiç rahat değilim. Önceden 'görünüşe göre' çıktığım kişilerin slaytlarını görmeyi sevmiyorum. Komedyenlere ödül törenlerinde benim hakkımda şakalar yapmalarına imkan vermeyi sevmiyorum. 'Dikkat Et, Adamım, Senin Hakkın bir Şarkı Yazacak' gibi manşetler okumayı sevmiyorum çünkü yaptığım işi önemsizleştiriyor. Ve en önemlisi, tüm bu faktörlerin yeni bir ilişki de büyük bir baskı oluşturmasından dolayı ilişkiyi başlamadan bitirmesini sevmiyorum.
Ayrıca Taylor gereksiz bir ilişkinin peşinde olmadığını söylüyor.
"Eğer aşık değilsen bir anlamı olmadığını düşünüyorum. Ve şuan aşık olmaya enerjim yok. O yüzden hayır."
"Begin Again" şarkıcısı yeni pop albümü 1989'da yer alan Bad Blood şarkısını bir kadın şarkıcıyla yaşadığı düşmanlık hakkında olduğunu anlatıyor.
Yıllardır arkadaş olup olmadığımızdan asla emin olamadım. Ödül törenlerinde yanıma gelip bir şeyler der ve çekip giderdi ve bende 'Arkadaş mıyız yoksa az önce hayatımda aldığım en kötü hakareti mi etti?' diye düşünürdüm. Gerçekten çok kötü bir şey yaptı ve bende o zaman aynen şöyleydim, 'Ah, evet biz kesinlikle düşmanız' Ve ayrıca bir erkek hakkında bile değildi! Resmen Red Turumu sabote etmeye çalıştı. Altımdan bir kaç kişiyi satın almaya çalıştı. Ve ben çatışmacı biri değilim - çatışmalardan ne kadar nefret ettiğime inanamazsınız. Yani şimdi ondan kaçınıyorum. Bu garip bir şey ve böyle olmasını sevmiyorum.
Taylor'ın bahsettiği kişi Carrie Underwood olabilir mi? Geçen yıl country şarkıcısı Grammy ödüllerinde Taylor'ın yanında oturmak istemesiyle gündeme gelmişti. Twitter'daki hayranlar ise "Bad Blood" şarkısının Katy Perry'den bahsetmiş olabileceğini düşünüyor.

 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!