Robin Williams Hayatını Kaybetti

Amerikalı ünlü aktör ve komedyen Robin Williams 63 yaşında hayata gözlerini yumdu. Kuzey Kaliforniya'nın Tiburun'daki  evinde ölü bulunan Oscar ödüllü aktörün ölüm nedeni henüz kesinlik kazanmasa da intihar ettiği şüphesi üzerinde duruluyor.

Marin County Şerifine göre; yetkililer evin içine girdiğinde Robin Williams'ın cesedini buldular ve Williams'ı buldukları zaman tepkisiz bir şekildeydi.

Robin Williams'ın bulunduğunda bilinçsiz olduğu ve nefes almadığını söyleyen yetkililer ünlü aktörün ölümünün asfiksi (oksijen yetersizliğinden ileri gelen boğulma)'den intihar ettiği şüphesini doğurdu.

Polis soruşturmasında Williams'ın son olarak 10 Ağustos Pazar akşamı saat 10:00 sularında evinde canlı olarak görüldüğünü kaydetti.

80'lerin başında kokain ve alkol bağımlılığı ile mücadele eden Williams, son 20 yıldır bu alışkanlıklarından uzak durarak yaşıyordu  fakat 63 yaşındaki aktör geçen ay yeniden alkol sorunu yüzünden rehabilitasyona gidip tedavi görmüştü.

"Good Will Hunting", "Dead Poet’s Society", "Mrs. Doubtfire" gibi birçok filmde oynayan Williams, son olarak CBS'de yayınlanan "The Crazy Ones" dizisinde "Simon Roberts" karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştı. 
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!