Robert Pattinson, Esquire İngiltere Dergisinin Eylül Kapağında

İngiliz aktör Robert Pattinson Esquire dergisinin İngiltere'de Eylül ayında yayınlanacak olan sayısının kapak yıldızı oldu.  Dergiye birbirinden güzel pozlar veren 28 yaşındaki yakışıklı aktör röportajında; paparaziler, ün, yeni Indie filmleri ve Kristen Stewart'ın onu aldatması hakkında samimi açıklamalarda bulundu. İşte Robert Pattinson'ın Esquire Eylül sayısına verdiği röportajından öne çıkan başlıkları:

Twilight Seyircilerinin Onun Yeni Indie Filmlerini Takip Edip Etmeyecekleri Üzerine:
Gitmeyecekler. Bunu baştan beri söylüyorum. Ayrıca, izleyicinin kafasını karıştıracak  şeyler yapmaya çalışıyorum. Joaquin Phoenix'in bir filmini izlediğinizde onun diğer performanslarını hatırlamıyorsunuz. Bir Aktör olma unsuru neredeyse tamamıyla gitmiş.
Erkeklik Düşücesi Hakkında:
Erkeklik düşüncem hiçbir şeyi yapamamak... Cahilliğinizle gurur duyun. "Bana sorma, ben erkeğim! Bunu yapacak başka birini bul!" Bu komik, Azar azar yapmanız, bir şeyler yapmaya kalktığınızda dağı daha da büyütecek. Bu günlerde, sadece bir telefon görüşmesi yapmak bile yorucu.
Ünlü Olduğunu Fark ettiği An Üzerine:
Ne zaman olduğunu hatırlamıyorum. Los Angeles'taki kulüplere gidiyordum ve sizi davetli listelerine almak için organizatörleri aramak zorundasınız. Fakat bir keresinde aramayı unuttum ve ama ben zaten listedeymişim. İşte o zaman ünlü olduğumu anladım. Tişörtümde hardal lekesi ile geldim ve bana "Evet, dostum, listedesin" der gibi bakış attılar.

Paparaziler Tarafından Takip Edilmesi Üzerine:
Beni neden takip ettiklerini anlamıyorum. Galiba başındaki görevlilerin "Bu adamı takip et" diye görevlendirmesi ile oluyor. Fakat ne zaman paparazzi tarafından takip edildiğimi görsem hep "Ah Tanrım, yine ne buldular! Ah, şu aşk çocuğu! Tamamen unutmuşum" diye düşünüyorum.
Kristen Stewart'ın Onu Aldatması Üzerine:
Olur öyle, bilirsiniz. Genç insanlarız. Bu normal! Dürüst olmak gerekirse, kimin umurunda ki? En zor kısmı da bunun hakkında sonradan konuşmaktı. Çünkü diğer insanlar hakkında konuştuğunda  onları senin tahmin edemeyeceğin şekilde etkiliyor. Bu Şüphe (Doubt) filmindeki Philip Seymour Hoffman'ın dedikoduları nasıl geri alacağı hakkında konuştuğu sahne gibi. Yastığın içindeki tüm kuş tüylerini havaya atıyorlar. Gidiyorsun ve tüm etrafa saçılan tüyleri toplamak zorunda kalıyorsun.
 
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!