Naughty Boy, One Direction'ın Yeni Teklisinin Adını Açıkladı

Geçtiğimiz haftalarda dördüncü stüdyo albümünün çalışmalarına başladıklarını duyuran İngiliz grup One Direction'ın albümü hakkında detaylar gelmeye başladı. 2014 V Festival'in kulisinde Mirror ile röportaj gerçekleştiren Naughty Boy, grubun 4. stüdyo albümün ilk teklisinin “One Chance to Dance" isimli şarkı olabileceğini söyledi ve ekledi:
"Büyük olasılıkla onların yaklaşan albümlerinin ilk teklisi olacak. Yüzümdeki gülümsemeye bak. Simon'ı seviyorum. Hatta o bu konuda bana mesaj attı."
dedi . Ayrıca şarkıyı tamamladığını söyleyen Naughty Boy (Shahid Khan)
"Aslında şarkıyı bugün bitirdim ve mixing* yapılması için yolladım." diye de eklemede bulundu.
Öte yandan Simon Cowell Daily Star'a verdiği son röportajında grubun geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Simon Cowell grup ile bir gün yollarının ayrılacağını fakat şuan birinin yarılandığı ve 2'sinde sonradan yayınlanacak olan albüm sözleşmelerinin olduğunu söyledi.

Syco ve Columbia Records etiketi ile yayınlayacakları 4. stüdyo albümleri üzerinde çalışmalarını sürdüren One Direction'ın yeni albümünü bu yıl Kasım ayında satışa sunması bekleniyor.

*mixing: Albümlerde kayıt aşaması bittikten sonra ses seviyelerinin ayarlanması, tonların yakalanması vb. gibi işlemlerin yapıldığı aşama..
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!