Emblem 3, Ice Bucket için Soyundu


Emblem 3 grubunun üyeleri Keaton ve Weasley Stromberg kardeşler ALS*(Amyotrofik Lateral Skleroz) hastalığına dikkat çekmek için yapılan Ice Bucket Challenge(Buz Kovası Düellosu) adı altında tamamen çıplak bir şekilde bir kova buzlu suyu başlarından aşağı döktüler. Instagramda bulunan bu video kaldırıldıktan birkaç saat sonra grup şöyle bir tweet attı.
Instagram bizim çıplak #IceBucketChallenge videomuzu kaldırdığı için üzgünüm! Daha sonra Youtube'a yükleyeceğiz. Sizi seviyoruz çocuklar!
Son zamanlarda bu hastalığa destek vermek için birçok ünlünün yaptığı bu sosyal sorumluluk projesi şöyle işliyor; Bir kova buzlu suyu başından aşağı döken kişi bunu 3 kişiden daha yapmasını istiyor, eğer bu 3 kişi 24 saat içinde bunu yapmazsa ALS derneğine 100 dolar bağışlıyor. Bu şekilde 5 milyon dolar civarı bir yardım toplandığı söylentiler arasında.

* ALS (Amyotrofik lateral skleroz): Merkezî sinir sisteminde,omurilik ve beyin sapı adı verilen bölgede motor sinir hücrelerinin (nöronlar) kaybından ileri gelen bir hastalıktır. 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!