Rita Ora, Flare Dergisi Ağustos Sayısının Kapak Kızı Oldu

İngiliz şarkıcı Rita Ora, Flare dergisi Ağustos sayısının kapak kızı oldu. Danielle Levitt objektifinde Diesel denim ceketi ile dergi kapağına poz veren 23 yaşındaki seksi şarkıcının röportajından öne çıkan başlıklar şöyle: 

Instagram Takıntısı Üzerine:
Uyanır uyanmaz Instagramla ilgileniyorum. Tek gözüm açık bir şekilde sayfaları kaydırıyorum. Bu bir uyuşturucu gibi, ileriye bakıyorsun. Yana doğru bakmak zorunda değilsin. Eğer yana doğru bakarsanız kafanız karışabilir. Bu güzel bir altıntı. Bunu tweet'leyebilirim.
Diğer Genç Müzisyenlerle Karşılaştırılması Üzerine:
Rekabet her zaman vardır. Kesinlikle bunu hissediyorum... Bunu seviyorum. Buna rekabet olarak değil, enerji formu gözüyle bakıyorum.
Makyaj Üzerine:
Çılgınca şeyler giydiğim zaman annem "Sekse ihtiyacım var, çekici görünmeye ihtiyacım var" olduğunu söylüyor. Gençken makyaj yapan insanlara ve Kevyn AuCoin gibi makyaj yapan sanatçılara karşı saplantım vardı. Şimdiden bir karaktere sahibimişim gibi hissediyorum. Giyinmeyi seviyorum. Eğer kabare'de (eğlence amaçlı gösteriler sunulan mekan) yaşıyor olsaydım, yaşardım.  Moulin Rouge'de de yaşıyor olsaydım, orada da yaşardım".
  
   


 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!