Orlando Bloom & Justin Bieber İbiza'da Kavga Etti!


Genç şarkıcı Justin Bieber'ın başı beladan kurtulmuyor. Son zamanlarda olaylardan uzaklaşarak, stüdyoya kapanıp  kendini müzik çalışmalarına veren genç şarkıcı yeni bir olay ile magazin gündeminde baş sırasında yerini aldı.

İngiliz aktör Orlando Bloom ile Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, 30 Temmuz Çarşamba sabahı İbiza'da birbirlerine girdi. TMZ'nin haberine göre Cipriani isimli restorantta bulunan ikilinin sözlü tartışması Orlando Bloom'un 20 yaşındaki Justin Bieber'a yumruk atması ile sonuçlandı. Olay anında çekilen videoda ikilin fiziksel olarak bir girişimde bulunmadığı fakat Justin Bieber'ın Orlando Bloom'a küfür ederek bağırdığı duyuluyor.

TMZ'ye göre dışarıda kavga yaşanırken restorantda Paris Hilton ve Diddy gibi ünlü sanatçılarda mekanda yaşanan kavgaya şahit oldular.


Kavganın nedeni henüz netlik kazanmasa da Justin Bieber'ın 2012 yılında düzenlenen Victoria Secret defilesinde eski eşi Miranda Kerr ile yakınlaşması gösteriliyor.

İkilin arasında yaşanan husumet bununla sınırlı kalmıyor. Orlando Bloom Nisan ayında Justin Bieber'ın eski kız arkadaşı Selena Gomez ile birlikte görüntülenmişti.

Ayrıca Justin Bieber bu kavgadan saatler sonra instagram hesabından Miranda Kerr'in aşağıdaki fotoğrafını paylaştı ve kısa süre sonra sildi.
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!