Margot Robbie "Aşk Hayatım Çok Sıkıcı"

Wolf of Wall Street filminin yıldızı Avustralyalı aktrist Margot Robbie Vanity Fair dergisinin Ağustos sayısına konuk oldu. Retro pin-up bukleleri, kırmızı dudakları ile Marilyn Monroe edası estiren 24 yaşındaki aktrist dergiye Miguel Reveriego objektifinden birbirinden harika pozlar verdi.

Güzelliği Üzerine:
Evde büyük bir kız arkadaş grubum var ve kesinlikle içlerindeki en iyi görünümlüsü ben değilim. Özellikle çekici hissedecek kadar olgunlaşmadım. Siz beni 14 yaşındayken diş telli, gözlüklü ve sırık gibi boyla bale yaparken görmeliydiniz. Eğer Wolf of Wall Street iyi görünmeseydim tam bir kredi alamazdım. Saçlarımı uzattım ve makyaj yaptım.
Hollywood'da Başarılı Bulduğu Avustralyalı Ünlüler Üzerine:
İnsanlar her zaman bana  en büyük Avustralya'lı yıldızlar hakkında sorular soruyor. Dürüst olmak gerekirse, ben bu tarz şeylerin bir kombinasyonu olduğuna inanıyorum. Eğitim standartlarımız oldukça yüksek fakat sektörümüz çok sınırlı. Ancak sektörde herkesin tiyatroya gittiğini ve TV şovlarını izlediğinin farkındayız. Amerika'ya gelen Avustralyalı aktör gerçekten kararlıdır. Onlar laf olsun diye bu işle ilgilenen insanlar değildir. - ya hep ya da hiç. Eğer Avustralya'da çalıştıysanız yüksek ihtimalle kötü davranışlardan uzak duramıyorsunuz. İş ahlakını ciddiye alıyoruz. Belki de bu yüzden iyi bir üne sahibiz.
Aşk Hayatı Üzerine:
Herkes beni bağlamak istiyor, heyecanlı bir aşk hayatım var gibi görüyor. Onlar Leonardo DiCaprio ile bir çift olduğumuzu söylemeye çalıştılar. İnsanlar benim kişisel hayatım hakkında hiç bir şey bilmiyor. Gerçek şu ki benim aşk hayatım gerçekten çok sıkıcı. Ben işime aşığım.
 
   

 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!