Justin Bieber, Orlando Bloom'u Yine Kızdıracak!

Dün sabah (30 Temmuz) İbiza'da Cipriani isimli restorantda  kavgaya tutuşan Orlando Bloom ve Justin Bieber arasındaki gerginlik son bulmayacağa benziyor. Dün Orlando Bloom'dan kavga esnasında yumruk yediği iddia edilen Bieber, sosyal medya hesaplarından Orlando Bloom'u kızdırmaya yönelik girişimlerde bulunmaya başladı.
Dün sabah gerçekleşen kavga sonrası instagram hesabından Orlando Bloom'un eski eşi Miranda Kerr'in fotoğrafını paylaşıp ardından hemen silen genç şarkıcı, bugün'de Orlando Bloom'un geçtiğimiz yıl New York'ta düzenlenen Romeo & Juliet'in Broadway galasında duygulandığı sırada çekilen fotoğrafı paylaşarak göndermede bulundu. 

Page Six'e konuşan birkaç kaynak ise olay anı hakkında şunları söyledi:
"Justin, Orlando'nun orada olduğunu bilmiyordu. Ama birbirlerini görünce karşılıklı atıştılar. Hiçbir temas olmadı. Biraz itişme oldu ve daha sonra ayrıldılar." 
Başka bir kaynak ise:
"Justin başka masada, Orlando başka masadaydı fakat Bieber parti sonrası Orlando'nun masasına doğru yönelip Orlando ile tokalaşmak isteyince Orlando bunu reddetti. Daha sonra Bieber Orlando'ya kaba bir şekilde "O iyiydi" (Miranda Kerr'i kastederek) dedi. Yeniden bir araya geldikleri zaman Orlando Bieber'a yumruk attı ve mekandaki herkes alkışladı." 
Olay anında çekilip yayınlanan yeni video:


Justin Bieber, Orlando Bloom ile kavgasından saatler sonra instagram hesabından Miranda Kerr'in  aşağıdaki fotoğrafını paylaştı ve kısa süre sonra sildi. 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!