Joe Monteith: "Cory'i Çok Özlüyorum"

Bugün Cory Monteith'in aramızdan ayrılışının 1. yıl dönümü. Glee dizisinde canlandırdığı Finn Hudson karakteri ile gönüllerde taht kuran Cory Monteith, geçtiğimiz yıl 13 Temmuz'da Vancouver'da kaldığı otel odasında aşırı dozda uyuşturucu kullanarak 31 yaşında hayata gözlerini yummuştu.

Genç yaşında hayata gözlerini yuman Cory Monteith'in hayranları ve sevdikleri hala yas içinde. Cory Monteith'in babası Joe Monteith oğlunun 1. yıl dönümünde ET Kanada ile bir röportaj gerçekleştirdi ve oğlunun ölümü , sevgilisi Lea Michele hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

"Hala onu çok özlüyorum. İçimde hala boş bir his var."
Cory ve babasının kopuk bir ilişki vardı fakat Cory ölmeden bir kaç yıl önce bu ilişkileri yeniden düzelmeye başlamıştı. Joe Monteith oğlu ile ilişkisinin düzelme aşamasına olmasına rağmen, Cory'nin 2013 yılı Mart ayında uyuşturucu tedavisi için rehabilitasyona gittiğini televizyonda haber izlerken öğrendiğini belirtti. Joe Monteith oğlunun cenazesine katılmaması hakkında sorulan soruya da açıklık getirdi ve eski eşi Ann McGregor'ın kendisine cenaze töreni hakkında bir bilgi vermesinden kaynaklandığını söyledi.

Joe Monteith'e Oğlu Cory hakkında en çok özlediği şey sorulduğunda ise oğlunun sevimli ve cana yakın bir adam olarak hatırladığını söyledi.
"Cory sempatik bir genç adamdı.O hayattan zevk aldı. Eğer o bu odada olsaydı sizde gülümsüyor olurdunuz"
Joe Monteith Cory'nin sevgilisi Lea Michele hakkında:
"O güzel bir genç kadın. Kariyerini zirveye taşıyor. Hayattan keyif almalı. Cory ile iyi zaman geçirdi fakat hayatına devam etmeli."
açıklamasında bulundu. 

 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!