Glee Yıldızının Erkek Arkadaşı Otel Odasında Ölü Bulundu

Glee dizisinde son iki sezondur Kitty Wilde karakterini canlandıran Becca Tobin'in erkek arkadaşı Matt Bendik 10 Temmuz Perşembe günü Philadelphia'da kaldığı otelde ölü bulundu.

TMZ'nin haberine göre; gece kulübü sahibi 35 yaşındaki Matt Bendik, bir iş gezisi için sevgilisi Becca Tobin ile birlikte Philadelphia'ya gitmişti. Çiftin çarşamba gecesi dışarıda arkadaşları ile kutlama yaptıkları, her şeyin çok normal göründüğü ve eğlence sonrası oteline döndüğü görüldü.

Bendik'in cesedi Perşembe günü öğleden sonra otel hizmetçisinin odayı temizlemek üzere girdiği zaman bulundu. Ceset bulunduğunda Glee yıldızı Becca'nın nerede olduğu ise henüz netlik kazanmadı. Cesedin Matt Bendik'e ait olduğunu doğrulayan  The Philadelphia Medical Examiner ise konu ile ilgili başka ayrıntı verdi.

Öte yandan Bendik'in arkadaşları ise ani ölümünden dolayı şok yaşadıklarını ve büyük acı içinde olduklarını dile getirdi.

Bu esrarengiz ölüm akıllara 2 gün sonra ölümünün 1. yıl dönümü olacak olan Glee'nin sevilen oyuncusu Corry Monteith'i akıllara getirdi. Monteith, geçtiğimiz yıl 13 Temmuz'da aşırı dozda uyuşturucudan dolayı Vancouver'da kaldığı otel odasında ölü bulunmuştu.
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!