Demi Lovato:"Photoshop Kötü Bir Şey Değil"

16 Kasım'da ülkemizde konser verecek olan Amerikalı genç şarkıcı Demi Lovato, You dergisinin 27 Temmuz'da yayınlanan sayısının kapak kızı oldu. 22 yaşındaki şarkıcı, dergi için gerçekleştiren 2 saatlik fotoğraf çekimlerinde kalem eteği ve yüksek topuklu ayakkabıları ile poz verdi ve gerçekleştirdiği röportajında samimi açıklamalarda bulundu.

Çekimlerde Giydiği Kıyafetler ve Photoshop Üzerine:
Bunu sevdim. Fakat bunların içinde bugün vücudumun rahat olduğunu söyleyemem. Ayda bir kez bu anlardan birini yaşadığım zaman biraz göbeğim oluyor ve kıyafetlerim olmuyor. Ama ben bir kadınım ve bu olur, airbrushing'a (photoshop'ta bir araç) şükürler olsun! Gerçek hayatımdaki güzellik, özçekimler ve Twitter için gayet iyi fakat bu fotoğraf çekimlerine gelince, peki airbrushing kötü bir şey değil.
21. yaş gününü Kenya'ya gitmesi üzerine:
Kendimi tamamen dışarıya çıkarıp bir şeyler yapmak istedim ve bu başkalarına yardım ederek kendinizi daha iyi hissetmenizin en iyi yolu.
 Yeme bozukluğu Hakkında:
Siz istemeseniz bile vücudunuz sizin için neyin iyi olduğunu biliyor. O seslerin kafanızın içinde dolaşmasına izin vermeyecek.
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!