Demi Lovato: "Düşünmeden Atılan Tweet Yarardan Çok Zarar Veriyor "

16 Kasım'da Dünya Turu kapsamında ülkemizde konser verecek olan Demi Lovato Seventeen dergisinin Temmuz sayısının kapak kızı oldu. Renkli saçları ve gülen yüzü ile dergiye birbirinden güzel pozlar veren 21 yaşındaki yıldızın dergi röportajından öne çıkan başlıklar şöyle:

Özgüven Üzerine:
Eskiden özgüvenimi getirmek için insanların, erkeklerin benim hakkımda ne düşündüklerini düşünürdüm. Ama şimdi ne özgüvenin ne anlama geldiğini fark ettim, özgüvenim kendim hakkında ve bu istersem yapabileceğim ve istediğim kişi olabileceğimi konusunda kendime güven verdiğini hissediyorum. Bunu biliyorum ve geleceğimi harika bir yaşam için kuruyorum.
Arkadaşları Üzerine:
Hayatımda bir yerlere gelebileceğine inanan ve hayallerine ulaşmaya çalışan arkadaşlarımın olmasını seviyorum.Siz olgunlaştığınızda çevrenizdeki insanların olgunlaşmadığını gördüğünüzde onları değiştirmeye başlıyorsunuz. Son birkaç yıl içinde bunu çok yaptım ama buna değdi çünkü bugün hayatımda olan insanlar yaratıcı olmaya devam edecek, eğlenmek ve iyi bir insan olmak için bana ilham verecek.
Ün Üzerine:
Geri verdiğim zaman kendi değerlerimi sorgulamıyorum. Kariyerim yarın için sonlansaydı - yeniden param ya da şöhretim olmasa bile hala ruhumun değerli olacağını çünkü başkasının hayatını etkileyeceğimi biliyorum.
Kötü Günlerin Ardından Nasıl Toparlanılacağı Üzerine:
Okulun ilk haftasında işler yolunda gitmiyorsa bu dünyanın sonu değil. Böyle görünmediğini biliyorum ama gerçekten değil. Kötü günler, kötü haftalar ve hatta bazen kötü aylar geçirdiğiniz zamanlar olacak fakat gökkuşağı her zaman karanlık fırtınadan sonra gelir.
Twitter Üzerine:
Geri mücadele söz konusu olduğunda düşünmeden hareket ediyorum ama böyle yapmamam gerektiğini öğrendim. Düşünmeden atılan tweet yarardan çok zarar veriyor. Bu yüzden Tweet atmadan önce bir saniye düşünün. Ne söylemek istediğinizi yazdıktan sonra eğer yine hala aynı şekilde hissediyorsanız işte o zaman tweeti atabilirsiniz.
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!