Çift Alarmı: Ian Somerhalder ve Nikki Reed Arasında Neler Oluyor?

Vampir Günlükleri dizisinin 35 yaşındaki yakışıklı oyuncusu Ian Somerhalder 20 Temmuz Pazar günü Twilight serisinde Rosalie Hale karakterini canlandıran 26 yaşındaki Amerikalı aktris Nikki Reed ile Los Angeles'ta görüntülendi. İlk kez 19 Temmuz'da spor yaparken görüntülenen ikili ertesi gün spor kıyafetleriyle alışveriş yaparken objektiflere takıldı. İkilinin alışveriş sırasındaki samimi halleri ve bekar olması akıllara "acaba sevgililer mi ?" sorularını getirdi.


Öte yandan Nikki Reed eşi Paul ile evliyken Ian ve Nina çifti ile çok yakın arkadaş olması da kafaları karıştıran detaylar arasında. Hatta 2012 yılında Nikki Reed twitter'dan o dönem sevgili olan (Nikki Reed'in de Paul McDonald ile evli olduğu dönem) Ian Somerhalder ve Nina Dobrev'i özlediğini belirtip,  bir araya geldiklerinde parti yapacaklarını belirten bir tweet atmıştı.


Nikki Reed'in 1 hafta önce instagram hesabından yayınladığı yemek masanın önünden çektiği fotoğrafta gözüken elinde Ian Somerhalder'a ait olduğu iddia ediliyor.


2011 yılında Vampir Günlükleri dizisindeki rol arkadaşı Nina Dobrev ile aşk yaşayan ve 2013 yılı Mayıs ayında ayrılan Ian Somerhalder'ın şuanda yalnız olduğu biliniyor.

Nikki Reed ise Mart 2011'de Red Riding Hood filminin prömiyeri sırasında tanıştığı  American Idol programının 10. sezon yarışmacısı Paul McDonald ile   16 Ekim 2011'de evlenmiş, 2014 Mayıs'ta boşanmıştı.

Ian Somerhalder ve Nikki Reed yakınlaşması hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce ikili sevgili mi yoksa arkadaş mı?
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!