Blake Lively Vogue Dergisinin Ağustos Kapağında

Amerikalı güzel oyuncu Blake Lively, Vogue dergisinin Amerika'da yayınlanacak olan Ağustos sayısının kapak kızı oldu. 2012 yılında Ryan Reynolds ile gizlice evlenen 26  yaşındaki aktris düğün hazırlıklarında yardımcı olan Martha Stewart hakkında ilk kez konuştu. Mario Testino objektifinde buzlu dağ manzarasını arkasına alarak harika pozlar veren Lively, fotoğraf çekimlerinde giydiği  Marni, 3.1 Phillip Lim, Ralph Lauren, Michael Kors, The Row, Chanel, Gucci, Alberta Ferretti, Marc Jacobs, Burberry ve Calvin Klein kıyafetleri ile de  göz doldurdu.

Düğünü Hakkında: 
Düğünümüz felakete dönüşüyordu ve ne yapacağımızı bilmiyorduk.  Bu yüzden Martha‘yı aradık! Martha "Endişelenmeyin ben halledeceğim" dedi. Bizi kurtarmak için kendi ekibini gönderdi. Sonra Güney Carolina'da evi olan arkadaşlarını çağırdı ve bizim için muhteşem bir kaçamak ayarladı. Bu bizim düğünümüzdü!

Resim Sitesinde Paylaştığı Yaşam Tarzı Hakkındaki Paylaşımlarının Altına Gelecek Olan Tepkiler  Üzerine:
Korkunç şeyler söyleyecek eminim bir sürü insan olacak. Röportajımda da bunun olacağına eminim. Ama bunun hakkında endişe etmemelisiniz. Benimle ilgili pek çok yalan yanlış korkunç şeyler yazılıp çizildi. Ailemin bu tarz şeyleri okumak zorunda kaldığına bile inanamıyorum. Sadece sizi mutlu eden şeyleri yaparsınız, çünkü onlarla hiçbir zaman  aynı fikirde olamazsınız. İnsanlar dedikoduyu sever, bağlanırlar. Onların ünlü insanlara iltifat etme gibi bağları yoktur. Her zaman Gwyneth Paltrow'u savunan ilk kişi ben oldum. Ya da Martha Stewart ve Oprah gibi güçlü bir pozisyonda olup da yıpratılmaya çalışılan kadının. Çünkü onlar inandıkları bir şeyi yapan diğer bir çok kadının yolunu açtılar.
Kocası Ryan Reynolds Hakkında: 
O bunun bir parçası çünkü hayatta yaptığımız her şeyi birlikte yapıyoruz. Eğer ben bir film üzerinde çalışıyorsam o benim karakterime çalışmamda  yardımcı olur; ben de onun için aynı şeyi yapıyorum. Bir kahve masası çekerken ya da ne yemeğe gideceğimizde. O çok iyi bir yazar- bizim hakkımızda bir sürü şeyler yazdı. Nabzı iyi ölçüyor ve beni iyi tanıyor, eğer yapacağım şey o kadar  iyi değilse bana söyler. Harika baba, lider ve aile reisi olacak.
Gelinliğinin Yanması Üzerine:
Florence Welch resepsiyonda şarkı söylüyordu ve havai fişekleri getirdiler. Bende onun şarkı söylemesini izliyordum. Aşağıya baktığımda havai fişek parçalarının biri gelinliğimin üzerinde ve büyük bir yanık izi oluşturmuştu. Sağ ön tarafında! Benim için çok üzücüydü.
    
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!