Beyonce ve Jay Z Dünya Turnesinden Sonra Boşanacak mı?

Hollywood dünyasının en gözde çifti Beyonce ve Jay Z boşanıyor mu? New York Post'un yayınladığı habere göre ünlü 6 yıldır evli olan çiftin Eylül ayında sonlanacak olan “On the Run" tur sonrası boşanacağı iddia edildi. Bir kaynağa göre Beyonce ve Jay Z'ye tur seyahatlari sırasında bir evlilik danışmanının eşlik ettiğini ve onları çift olarak tutmak için elinden gelen her şeyin yapıldığını söyledi.
Boşanmadan ayrı olmanın bir yolunu bulmaya çalışıyorlar. Bu büyük bir konser turnesi ve onlar şimdiden promotorlerden paranın büyük kısmını aldı.
Kızları  Blue Ivy Carter'ın doğumu sonrası çiftin evliliklerinin daha iyi olacağını düşündüğünü itiraf eden kaynak:
"Eğer fark ettiyseniz, yüzüklerini artık takmıyorlar." iddiasında bulundu.
Öte yandan bu dedikodular üzerine Beyonce aynı gün instagram hesabından  kızı ve eşi ile birlikte çekildiği fotoğrafı yayınladı ve boşanma dedikodulara karşı hala beraber ve mutlu oldukları mesajı verdi. Özel hayatı hakkında açıklamada bulunmaktan  her zaman kaçınan Beyonce, medyadaki haberleri dağıtmak için sosyal ağları sık sık kullanması ile biliniyor. Beyonce aynı şeyi mayıs ayında TMZ tarafından yayınlanan videonun (Met Balaosundan ayrılırken asansörde Solange'ın eniştesi Jay Z'ye vurduğu görüntüler) etkisini dağıtmak için kız kardeşi Solange ile çekildikleri fotoğrafı instagram hesabından yayınlayarak çıkan dedikoduları yalanlamıştı.

 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!