Zac Efron: "Bende bir İnsanım ve Birçok Hata Yaptım"

High School Müzikal filmi ile yıldızı parlayan Amerikalı genç ve yakışıklı aktör Zac Efron Hollywood Reporter dergisinin Mayıs sayısının kapak yıldızı oldu. Hızlı gelen şöhreti ile medyanın ilgi odağı olan 26 yaşındaki aktör yaşadığı sıkıntılı günleri dergi röportajında şu şekilde anlattı:

Rehabilitasyon Tedavisi Üzerine:
Çok fazla içki içiyordum. Belirli bir nedenden dolayı değildi. Bilirsiniz, 20 yaşındasınız, bekarsınız, Hollywood'da hayat geçiriyorsunuz, anlatabiliyor muyum? Her şey üzerinize geliyor. Hiçbir şeyi geri alamıyorsun. Yaptığım her şeyi öğrenmem gerekiyordu. Bu benim için ilginç bir yolculuk oldu.
Adsız Alkoliklere Gitmesi Üzerine:
Adsız Alkoliklere gitmeye başladım. Ve bunun hayatımı değiştirdiğini düşünüyorum. Kendimi artık çok daha rahat hissediyorum. Her şey artık çok daha kolay. Bu hiç bitmeyen bir mücadele.
Küçük Yaşta Gelen Sorumluluklar Üzerine:
Küçük yaşta başarılı olduysanız eğer, iyi şeyleri kabul ediyorsanız, tüm şeyleri kabul etmek zorunda kalıyorsunuz.. Zafer anlarını kabul ediyorsun fakat aynı zamanda büyük bir sorumluluğun oluyor. Ve bu sorumluluk, belli bir dereceye kadar rol modeli olmayı içeriyor. Ben de bir insanoğluyum ve birçok hata yaptım. Ve yaptığım her hatadan bir şeyler öğrendim. 
   


 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!