Shailene Woodley, "Natural Health" Dergisi Mayıs Kapağında!

Divergent ve Aynı Yıldızın Altında filmlerinin yıldızı Shailene Woodley "Natural Health" dergisinin Mayıs sayısının kapak yıldızı oldu. Sağlıklı yaşamı ve çevreci kişiliği ve doğa tutkusu ile bilinen 22 yaşındaki Amerikalı genç oyuncunun röportajından öne başlıklar şöyle:

Hollywood'da Özgür Ruh Olmak Üzerine:
Bazen kendimi iki dünya arasında yaşarken buluyorum - bazen kırmızı halıda yüksek topuklu ve dağlar kadar makyaj içinde - bazen de hippi festivaline katılmış, yüzümde boya, ormanın ortasında koşup, dans eden bir kız oluyorum. İki yerde çok iyi ve ikisinden birini seçmek zorunda olduğumu hissediyorum. The Fault in Our Stars (Aynı Yıldızın Altında) filmi için çok mücadele ettim. Yaşadığım bir hayat var ve bu her an bitebilir, bu yüzden her anım kıymetli. 
Doğa Tutkusu Üzerine:
Asla unutmayacağım bir an var: İnanılmaz rüzgarlı bir gündü ve çevresi çam ağaçları ile çevrili olan yerde dört lise arkadaşım ile yürüyordum, havada uçuşan yüzlerce çam iğnesi vardı, yere baktığımda etraftaki çöp ve plastik poşetlerden dolayı çimenler görünmüyordu. Gökyüzünün özgür güzelliği karşısında yere baktığımda cehaleti gördüm. İşte o zaman hayatımı doğaya adamak istedim çünkü burada gerçekten yanlış olan  bir şey vardı.


The Descendants (Senden Bana Kalan) Filmi Hawaii'deki çekimler Üzerine:
Hawaii kültürü çok rahat. Otoyollarından bazılarında asgari bir hız sınırının olduğunu söylendi. Yavaş gidilmesi gereken yerde hızlı gittikleri için çok sık ceza kesiliyor. Los Angeles'ta büyüdüm ve bu deneyimi 18 yaşıma girdiğimde yaşadım. Hawaii kültürünün gelenekler zenginliği muhteşem. Hawaii dilinde "ha" nefes anlamına geldiğini öğrendim. Eğer birine Aloha derseniz "Nefes alıyorum böylece ruhum nefes alabiliyor ve nefes verirken de senin ruhuna teneffüs ediyorum" diyorsunuz. Başka bir kişinin ruhunu ve varlığını tanıması doğru bir şey.
Alışkanlıklarının Arkadaşları Üzerindeki Etkisi Üzerine:
Hepsi bu şekilde yaşadığı için şanslıyım. Geçen yıl Maine'e yabani pırasa aramaya gittik ve bir arkadaşım "Hiç kimse benim Köksap'ımın (bitki) geri kalanını istemiyor mu?" dediğinde ve hepimiz gülmekten kırılmıştık. Olduğunuz yeri düşündüğünüzde grubundaki insanlara bunu sorma gereği hissediyorsun.

 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!