Lorde Özel Yaşamıyla İlgili Bilinmeyenleri Teen Vogue'a Anlattı

Yeni Zelanda'lı Grammy ödüllü şarkıcı/söz yazarı Lorde, Teen Vogue dergisinin Mayıs sayısının kapak kızı oldu. 17 yaşındaki genç yıldızın röportajından öne çıkan başlıklar ise şöyle:

Sahne Işıkları Üzerine:
Yeni Zelanda'da yaşarken, bu konuda tecrübesizdim. Daha çok odamda zaman geçirirdim. Hayatım şu anda çok vahşi. Bunları yapmaktan gerçekten keyif alıyorum. Bunları yapmaktan gerçekten keyif alıyorum. - Güney Amerika'dan, buraya, buradan Londra'ya... her gün kendimi tekmeliyorum, çok şanslıyım.
Kendine Özgü Stili Üzerine:
Kadınım ama erkek gibi giyinmeyi gerçekten çok seviyorum. Sanırım bu yüzden bana "suratsız kız" denildiğini tahmin ediyorum çünkü rol yapmıyorum.
Çocukluğu Üzerine:
Önceden odamda çok zaman geçirirdim. Şimdi ise daha çok Dünya'ya açılıyorum. Gerçek hayatımla sürekli etkileşim içinde. Bu inanılmaz. 
Lena Dunham'a attığı tweet üzerine:
Birkaç gün önce Girls'ün finalini izledim ve hoşuma gitti. Lena Dunham'a tweet attım ve o da "Sen hayalimdeki izleyicisin" dedi. Gerçekten takdir ediyorum. Beğendim, 'ahh!' 
Sosyal Medya Üzerine:
Twitter'ı seviyorum çünkü insanlarla direk iyi bir bağlantı kurabiliyorsun. Beğendiğiniz birisine ulaşıp "Lütfen beni takip et ve sonra konuşabiliriz" diyebilirsiniz. Instagram'da buna dahil. İyi ve çok kolay. Facebook ve Tumblr' da aynı şekilde.. 
Ailesi ve Müzik Üzerine:
Ailemde herkes şarkı söylüyor ve Seslerinin harika olduğunu düşünüyorum. Kız kardeşim (India Yelich-O'Connor) güzel tepkiler aldı. Onun için mutluyum. 
Sahne İsmin Üzerine:
Aristokrasi ile ilgili bir isim istedim. Ve sonra bir kelime yazdım ve bunu bağladım. Kelimelerin Sert- sesli- yumuşak diziliş ile erkeksi ve kadınsı olmak arasındaki garip yanını sevdim.
Odası ve Özel Yaşamı Üzerine:
Her birkaç ayda bir duvarımdaki posterleri çıkarıyorum ve şöyle diyorum, 'Ben bunu 2 ay önce nasıl beğenmişim?'
Arkadaşlıkları Üzerine: 
Arkadaşlarımın hepsi erkekti ve onlar yaramaz, inek ve sessiz tiplerdi.
 Şöhret Üzerine:
Şöhreti ciddiye almıyorum. Oradayken kaybedendim ve şimdi daha az kaybedenken de buradayım.
 
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!