Angelina Jolie Elle Dergisi Haziran Kapağında

Şu sıralar Malefiz filmi ile adından söz ettiren Amerika başarılı ve güzel oyuncu Angelina Jolie, Elle dergisinin Haziran sayısının kapak yıldızı oldu. Dergi röportajında "Çocuklarım olacağını, aşık olacağımı, doğru kişiyle karşılaşacağımı hiç düşünmemiştim"  diyen ve  Hedi Slimane objektifinde siyah beyaz birbirinden güzel pozlar veren 6 çocuk annesi 38 yaşındaki Oscar ödüllü oyuncunun röportajından öne çıkan başlıklar şöyle:

Brad Pitt ile olan İlişkisi Üzerine:
Birisiyle ortak bir geçmişe sahip olduğunuzda öylesine gerçek, öylesine derin bir şekilde arkadaş oluyorsunuz ki, birlikte birçok şey yaşamış olmaktan ileri gelen bir rahatlık, bir dinginlik ve derin bir sevgi oluşuyor.
Malefiz'in Çocukları Üzerindeki Etkisi:
Küçük kızım Vivienne (Uyuyan güzelin 5 yaşındaki halini oynadı) - onu benim gölgemde tuttuk çünkü onu sarsmadan yapabileceğim hiçbir şey yok. Yorgun olabilirim, suratsız olabilirim, korkunç bir ruh halinde olabilirim ama bunu o umursamıyor. "Anne, Anne" diye seslenip ve bana sarılmak istiyor. Beni güldürmek istiyor ve onu kucağıma almak için ısrar edeceğini biliyorduk. Hiçbir oyuncuya gerçekten bunu yapmadık. Shiloh bana Aurora olma konusunda soru sordu ve yüzüme güldü. Boynuzlu bir yaratık olmak istediğini söyledi. Brad ile birlikte onları set ortamından uzak tutmamaya karar verdik ve film yapmayı eğlenceli olduğunu söylüyoruz fakat yüceltmiyoruz - iyi ya da kötü bir şey söylemek istemiyoruz. Ama onların gerçekten başka şeyler yapmasını isterim.
   

Hatırlatma: Yönetmenliğini Robert Stromberg'in yaptığı, Uyuyan Güzel hikayesinin Kötü Kraliçe Malefiz'in gözünden anlatıldığı film 30 Mayıs'ta Türkiye'de vizyona girecek.
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!