Miley Cyrus, Elle Dergisi Mayıs Kapağında!

Miley Cyrus, Elle dergisinin Mayıs sayısının kapak kızı oldu. Röportajında hayranları ile ilişkisi, kalp kırıklıkları, cinsel özgürlük gibi birçok konu hakkında konuşan 21 yaşındaki şarkıcının röportajından öne çıkan başlıklar şöyle:

Hayranları ile olan İletişimi Üzerine:
Yüzleşmelerini sağladığım erkekler ve kızlar var. Onlar "Eşcincel olduğumu kabul etmemin tek nedeni senin bunu bana bir sorun olmadığını hissettirmen oldu." diyorlar. Bu çok güçlü bir şey çünkü bu neslin bir parçası - her zaman kabul görmedi - Ben bu değişimin büyük bir parçasıymışım gibi hissediyorum. Ya da onlar benim depresyonla mücadele ettiğimi biliyorlar ve bu onların kendi sorunlarını aşmalarında yardımcı oluyor.

Disney Üzerine:
Disney'de başladığım için gerçekten çok minnettarım. En yoğun eğitimi aldım. Sadece yeni bir sanatçı olarak başlamayı istediğim zamanlar oldu ama dünya bir şekilde bunun olmasına izin verdi. Gerçekten şanslı hissediyorum -birçok çocuk yıldız ya çılgına dönüyorlar ya da sıkışıp kalıyorlar bu yüzden olması gereken konumda olamıyorlar. Şiddetli bir ayrılık yaşadığımda - biliyorsunuz, nişanlandım, onunlayken ya da Disney'deyken beni en çok kaygılandıran şey, Disney'in beni artık taşımadığını ve o olmadığında ne yapacağımı bilmememdi. Ve şimdi bu iki şeyden de özgürüm ve iyiyim. Geceleri yatakta yalnız yatabiliyorum ve tamamen iyiyim. Ve 3 yıl önce erkek arkadaşı olmadığında öleceğini sanan o kişiden çok daha güçlüyüm
Feminizm Üzerine:
Ben bir kadınım ve bu kadınların sorunu olmalı diye düşünmüyorum.Sadece herkes için eşitlik olmasını istiyorum. 
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!