Jedward "Free Spirit" Şarkısı ile Geri Döndü!

2008 yılında İngiltere'de yayınlanan X- Factor yarışmasına katıldıktan sonra üne kavuşup, ardından  2011 ve 2012 Eurovision Şarkı yarışmasına katılarak ülkelerini temsil eden İrlandalı ikizler Jedward "Free Spirit" isimli yeni şarkıları ile geri döndü!

Dün (18 Nisan) Yahoo! Music'te 4. stüdyo albümleri ile aynı adı taşıyan "Free Spirit" isimli teklilerini dinleyicinin beğenisine sunan 1991 doğumlu ikizlerin yeni albümleri 19 Mayıs'ta müzik marketlerde yerini alacak. Yeni teklilerinin sözlerini ve prodüktörlüğünü kendilerinin yaptıklarını söyleyen ikizler, yeni albümleri hakkında ise: 
Geçtiğimiz yıl Ekim ayından bu yana yeni albümümüz üzerine çalışıyoruz. Bugüne kadar 3 albüm yaptık ama bu şarkıları yazıp, prodüktörlüğünü üstlendiğimiz ilk albüm oldu. Her şarkı farklı bir ruh halini ve duyguyu yansıtıyor, bunu hayranlarımızla ilişkilendirebilirsiniz. Geçtiğimiz yıl sanatçı olarakbir geçir dönemi yaşadık ve şarkılara kendi düşüncelerimizi koyacak, kendi hayatımızı yansıtacak zamanımız oldu.
Jedward'ın yeni albümü için heyecanlı mısınız?

    


 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!