Shakira: "Gerard ile Kendi Futbol Takımımı Kurabilirim"

Kendi ismini taşıyan 10. stüdyo albümünü bu ay müzik severlerle buluşturmaya hazırlanan Shakira, Latina dergisinin Nisan sayısının kapak kızı oldu. Röportajında hayranları, oğlu ve yeniden çocuk sahibi olma fikri üzerine konuşan 37 yaşındaki şarkıcının röportajından öne çıkan başlıklar şöyle:

Hayranları ve Özel Hayatı Üzerine:
Bebek sahibi olduğunuzda, onun sevgisini hissettiğinizde, dünya ile barışık oluyorsunuz. Sadece iyi haber paylaşmak istiyorsanız, mutlu olduğunuzu paylaşabilirsiniz. Mutlu olduğumu bilmek isteyen orada bir çok insan var. Birisi bana zarar verip nefret söyleminde bulunduğunda, hayranlarım benim üzüldüğümü biliyorlar. Bir şekilde beni desteklediklerini hissediyorum ve çok ilginç ki bu destek hayatım boyunca bana eşlik etti ve onlar oğlum Milan'ı çok sevdiklerini söylüyorlar...
Daha Fazla Çocuk Sahibi Olma Fikri Üzerine:
Eğer yeni müzik projelerin olmasaydı yeniden hamile olabilirdim. Gerard ile sekiz, dokuz çocuk yapıp kendi futbol takımımı kurabilirim.
Milan'ın Onun Etkisi Üzerine:
Bir fikrin etrafında dönerdim ama o geldiğinden beri — çok zamanım yok —eve geldiğimde koşturuyorum. — Oğlum bana nasıl odaklanmam gerektiğini öğretti.

    
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!