Lea Michele:"Sonsuza Kadar Yalnız Kalmayacağım "


Mart ayında "Louder" ismini verdiği ilk sütdyo albümünü yayınlayacak olan Glee dizisinin başrol oyuncularından Lea Michele Glamour dergisinin İngiltere Nisan sayısının kapak kızı oldu. Dergi ile birbirinden güzel fotoğraf çekimleri gerçekleştiren 27 yaşındaki şarkıcı/oyuncunun röportajından önce çıkan başlıklar şöyle: 


Cory Monteith'i Kaybetmesi Üzerine:
Kendimi toksik gibi şeylerle boğmadım. Başlangıçta bu çok zor çünkü bu fiziksel, zihinsel açıdan şok etkisi yaratıyor ve hasar görüyorsunuz ama bir süre sonra fiziksel yogunluktan dolayı korkunç bir hal alıyorsunuz.  Şimdi fiziksel ve duygusal olarak kendimi çok daha güçlü hissediyorum. Hayatımın ne olacağına yönelik önümde boş bir tuval varmış gibi hissediyorum.  Yoga yapmaya başladım, bu bana gerçekten yardımcı oldu. Sonrasında yavaş yavaş zihniniz vücudunuzu yakalamaya başlıyor. Bu konuda üzücü şey var fakat aynı zamanda iyi bir şey de var. Çünkü boş bir tuvali alacam ve güzel şeyler çıkaracağım. Birkaç yıl önce dedemi kaybettim ve onun beni hep izlediğini hissediyorum. Cory içinde aynı şeyi hissediyorum.  Her gün koşuya gittiğimde, o beni itiyormuş hissediyorum.
Cory ile olan Gelecek Planları Üzerine:
Bir çok şey hakkında konuşuyorduk. Çocuklar hakkında konuştuğumuzda, yaşlandığımızda nasıl  görüneceğimizi, kimin şişman olacağını, nasıl ince kalınacağımızı konuştuk. Nereye gitmek ve ne yapmak istediklerimizi konuşturduk. Biriyle hayatınızdaki yere geldiğinizde, her şey hakkında konuşursunuz. Cory hayatımın en iyi parçasıydı. Bunun için ona minnettarım.
Yeni Bir  İlişkiye Hazır Olup Olmadığı Üzerine:
Şimdiye kadar hep ciddi ilişkiler yaşadım bu yüzden kendimi yalnızlığa alıştırmam gerekiyor. Bu fikrimi yeniden faaliyete geçirmek zamanı alacak çünkü hala Cory Monteith büyüsü altındayım. Şuan bunu yapmak istemiyorum. Yeni bir ilişkiye başlamadan önce %100 emin olmak istiyorum. Ama insanların sonsuza kadar yalnız olamayacağımı anlaması gerekir. Cory bunu istemezdi.
  
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!