Köşe Yazısı:Kız Milleti

Bu zamana kadar hep erkekler hakkında yazdım. Hani erkeklerin sanki bir beyni bölüşmüşler gibi hepsinin dediği “ben bu kızları anlamıyorum” cümlesini biraz da olsa ortadan kaldırmak için bu gün kızlar hakkında bazı ipuçları vereceğim.


Biz kızlar pireyi deve yapmayı çok iyi beceriyoruz. Ufacık bir şeyi bile abartırız bunun sebebi is karşımızda ki bize karşı biraz daha ilgi göstersin. Aslında bir kız için en önemli etkenlerden biri ilgi. bir kıza (gerçekten samimi duygularla) ilgi gösterirseniz sevilirsiniz. İlişkiler konusunda en büyük fark ise erkekler güzel buldukları severler ama kızlar sevdikleri erkekleri yakışıklı bulurlar.  Bunu unutmayın.
Bir kelimeye bir çok anlam yükleriz. Bunu genellikle erkekler anlamaz. Mesela;

Tamam= sıkıntı yok
Tamam?=ne diyon ya
Tamam…=anladık sus
Tamam=he canım he
Tamam.=küfür yicen birazdan

Bunu gibi bir çok kelimenin ve noktalama işaretlerin de anlamları var. Bir diğeri ise el kol hareketlerimiz.
Saçımızla oynuyorsak sıkılmışızdır,tırnaklarımızla oynuyorsak utanıyoruzdur. elimizle oynuyorsak sinirleniyoruz oynamıyorsak kaçın!! Olabildiğince uzağa kaçın. Oldu ki kavga ediyorsunuz kadınların alttan almasını beklemeyin. Hatta kavga sırasında kadının alttan almasını bekleyen erkeklerin hayal güçlerine hayranım.
En büyük sorun da bu zaten. Erkek gönül almasını,kızlar alttan almasını bilmediği sürece mutlu bir ilişki söz konusu değil. Kızların kafasında hep ruh eşlerini bulma çabası vardır. Ama gerçek şu ki ruh eşlerimiz gerçekten ruhtur bir türlü göremeyiz bulamayız.

Eveeeet kızları anlamanın  4 kuralının 3’ünü söyledim. Geriye tripler kalıyor. İki çeşit kız tribi  vardır. İlki boş yere ilgi göstermek için atılan tirp. Bu trip türünde karşımızda ki bize ilgi göstermediğinde attığımız triptir. Mesela erkek ortaya bir laf atar ( kızla hiçbir alakası olmayan) kız hemen “aşk olsun gerçekten böyle mi düşünüyorsun?”gibi bir şey söyleyip olay yerini terk eder.  Bu sırada erkeğin arkasından gelmesini bekler. Alın size altın değerin de bir ipucu eğer ki kızın tirp attığını anlıyorsanız ve o kız çekip gidiyorsa kesinlikle arkasından gidin.
İkinci trip türü asılda az önce söylediğim gibi erkeğin arkasından gelip gelmeyeceğini öğrenmek için atılan triptir. Eğer geliyorsa zaten hemen son verilir.

Azıcık da olsa erkeklere yardım ettiysem ne mutlu. Umarım bazı şeylerin farkına varırılar. İyi kötü her türlü yorumunuzu bekliyorum J
                                                                                                                                                                                                                                                                                                 -Hülya Temiz

                                                                        
 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!