One Direction Grubu Dağılıyor mu?

Son zamanlarda One Direction grubunun ayrılacağı yönünde dedikodular dolaşmaya başladı. Peki One Direction grubu gerçekten dağılıyor mu?  TMZ, geçtiğimiz günlerde yayınladığı haberinde One Direction'ın ayrılmadığını - raporların aksine - grubun 3 albümlük sözleşmesinin olduğunu öğrendiğini bildirdi.

Raporlara göre One Direction grubunda hafif sarsıntılar başladı. Grubun ayrı ayrı şarkı yazmaya başlaması ve Liam Payne'in Brit Ödüllerinde ay içerisinde grup arkadaşlarını görmediğini söylemesi  grubun "ayrılıyorlar mı?" sorularını daha da güçlendirmeye başlamıştı. Fakat bu dedikodular sonrası kaynaklar,  One Direction'ın antlaşmasının devam ettiğini, grup üyelerinin ayrı ayrı şarkılar yazmasının bu işin bir parçası olduğunu söyledi.

Ayrıca, 2013 yılında One Direction'ın Simon Cowell'ın müzik şirketi Syco ile anlaşmalarını tazeleyerek 2016 yılına kadar 3 albümlük yeni anlaşma yaptığı duyurulmuştu. Grubun anlaşma gereği yayınlayacağı 3. albümünün ise Greatest Hits olacağı söyleniyor.

Geçtiğimiz yıl The Sun'a konuşan Syco temsilcisi:
"Simon Cowell ve One Direction'ın yeni uzun vadeli başarılı bir anlaşmaya imza attı. Onlarla ilişkimizi sürdürdüğümüz için mutluyuz. Simon ile birlikte grubun devam eden başarısını uzun yıllar sürmesini umuyoruz. Çocuklar, 4.stüdyo albümleri üzerinde planlar yapmaya başladı."
açıklamasında bulunmuştu. 

 
Facebook Sayfamız
Bize Ulaşmak mı İstiyorsun?
Şimdi E-Posta Gönder!